Skocz do zawartości

Bjork, Muse i Beastie Boys...


kava

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw usłyszałam o Pearl Jamie w PL, potem mało nie popłakałam się z radości (i wkurzenia, że jestem na emigracji) dowiedziawszy się o koncercie Bjork na Open'er,

a tu bum! na dodatek jeszcze Muse!

Rany, to będzie muzyczny orgazm :)

Wybiera się ktoś?

Dla nieznających:

Muse - Hysteria

Bjork na żywo w Japonii

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałabym zobaczyć Bjork na żywo - ona jest boska ;)

Chętnie zobaczyłabym a nawet posłuchała na żywo Royksopp i inne moje ostatnie skandynawskie odkrycie Sigur Ros (ale oni grali w zeszłym roku).

Nie wiem czy pojadę do Gdyni bo mniej więcej w tym samym czasie mają dać koncert Red Hot... i mam spory dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie muse, beastie, biork i RHCP w jednym tygodniu. Niech się jeszcze okaże że uda się na opener ściągnąć Radiohead i ten tydzień będzie można już teraz wyjąć z życiorysu.

;)

www.dobre-precle.pl - 30 dobrych, płatnych presell page - PR 0-3

Wiadomości Sportowe - Subiektywne felietony o sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigur Ros jest fajny, tylko wszystkie płyty ma takie same :tancze:

Jeśli się wybiorę, to będzie to najdroższy koncert w moim życiu, zdecydowanie taniej wyszłoby mi polecieć na Muse do jakiejś Holandii czy Niemiec... no ale.. gwiazd będzie tylko przybywać... ech :]

No i nocleg w Trójmieście.. ;)

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej cieszy występ Machine Head, ale skoro udaje się do Polski zbierać więcej 'światowych sław' to dobrze, bo jak tak dalej pójdzie [w branży muzycznej] to Itunes zawita w 2012 i już dawno zostanie sprzątnięty przez mega-serwis o2 : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności