Skocz do zawartości

skrypt dodawarki / katalogera


marek_o

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kolejna wersja obsługiwać będzie pewnie też Powered By IP.Board 2.2.1 ;)

Pozdrawiam wszystkich moderujących fora, a do piszącym automaty "miejcie litość", z katalogów typu qlweb internauci raczej nie korzystają (chyba, że dodają strony), ale z forów jak najbardziej...

--------------------------------------------

Foka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę prosić o modul anti-Adder? ;)

Np. taki ktore automatycznie generuje fake-zamowien w takich sklepach internetowych, ktore dodają się do katalogów niezgodne z regulaminem?

Bo jeśli widzę taki statystyki

1 218696 39.27% 1577 1.16% 323845 16.73% 34 0.22% superserwer.pl

2 128675 23.11% 911 0.67% 216545 11.19% 16 0.10% blue.sez.pl

3 30964 5.56% 19217 14.17% 104410 5.39% 45 0.30% sv.servervina.com

4 9818 1.76% 784 0.58% 16858 0.87% 87 0.57% lvps80-86-91-80.webperoni.de

5 5533 0.99% 1607 1.19% 14588 0.75% 13 0.09% lvps80-237-163-251.dedicated.hosteurope.de

6 3657 0.66% 54 0.04% 6107 0.32% 8 0.05% vps57.ehost.pl

7 2851 0.51% 2640 1.95% 19434 1.00% 2 0.01% crawl-66-249-65-165.googlebot.com

8 2515 0.45% 2340 1.73% 17643 0.91% 9 0.06% crawl-66-249-65-242.googlebot.com

9 2169 0.39% 527 0.39% 6879 0.36% 52 0.34% vho1.vho.pl

więciej niż 70% transferu generują niezaproszone gósci :( - i nie chodzi mi o googlebot ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder 4 dodaje do Jachu - i bede aktualizował Addera, żeby zawsze dodawał do QlWebów z dużą skutecznością.

Co do forum PHPbb - jest to tylko rejestracja by w members listy był widoczny link - nie żadne posty, bo to byłby już spam.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe musze przyznac ze chetnie pogratulował bym autorowi addera przemycenia ogromnego BUGA. Ma taka dziure ze moge w kilka chwil miec cała baze danych katalogów w nim zawartych oraz cała baze danych klientów ;) Nie wiem czy to Twoj backdoor czy blad ale piekne wykonanie :)

Ciekawe co mozna zrobić z baza kilku tysiecy stron które używały do katalogowania seo addera?

Dodatkowo - u mnie na qlwebach jest specjalne autorskie zabezpieczenie. Polecam zrobic takei każdemu. Polecam też wejscie sobie do kodu addera i sprawdzenia jak wyszukuje qlweba - i usuniecie tego warunku ze skryptu - to bardzo proste - kodujcie znaki inaczej. Spam spada do zera.

Moglbym pisac o dodawarkach godzinami - ale głównie o ich wadach :) Sam piszać własną doszełem do wniosku że jest jeden krok który zawsze powinien wykonywać człowiek - wybór kategorii i podkategorii. Zmiana go na dodwarkę daje w efekcie - spam.

Moja krytyczn apostawa bierze sie od klientow ktorzy nie rozumieja ze katalogowanie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo - u mnie na qlwebach jest specjalne autorskie zabezpieczenie. Polecam zrobic takei każdemu. Polecam też wejscie sobie do kodu addera i sprawdzenia jak wyszukuje qlweba - i usuniecie tego warunku ze skryptu - to bardzo proste - kodujcie znaki inaczej. Spam spada do zera.

Ktory to plik w kodzie addera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adderem i innymi dodawarkami robi się spam trochę bezwiednie, nawet jak byś tego nie chciał. Rzecz w tym, żeby zrobić drzewiastą strukturę kategorii i podkategorii, do których chce sie dodać stronę, albo utworzyć podkategorię. To więcej pracy przy ustawianiu parametrów, ale kto by chciał uniknąć spamowania, to miałby do tego narzędzie.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam...

...i chciałbym zauważyć że te całe nibyseododawarki to nic innego jak SPAM.

Mam wątpliwą przyjemność dostać się ze swoimi Qlwebami na listę z której korzystają te g.... i w trzy dni pozbyłem się 7GB transferu.

Zamiast się rozpisywać na temat wad i zalet tych spamerek lepiej podpowiedzcie jak skutecznie zabezpieczyć się przed tym coraz powszechniejszym i coraz bardziej dotkliwym przestępstwem.

Wiem wiem... że zaraz wszyscy zaczną krzyczeć co ja wypisuję o jakimś przestępstwie... ale spam to jest przestępstwo nie mówiąc już o tym że nie ma nic wspólnego z SEO

Pozdrawiam wszystkich spamerów przez kupkę kamieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee - miejcie litość - Połowa userów z tego Forum korzysta z Addera, więc poco go jeszcze bardziej krytykować.

Do innych może spamuje, do jeszcze innych zdobywa linki - nie ważne jakie, a jednak go używacie.

Pod linkowanie zaplecza sprawuje się bardzo dobrze!

Ps. Administratorzy kat.

Jak pisał Kyo - można prosto się przed nim zabezpieczyć.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności