Skocz do zawartości

skrypt dodawarki / katalogera


marek_o

Rekomendowane odpowiedzi

ktos testowal tego linkmastera?

Testuje cały czas :)

1. Baza samych aktywnych katalogów

2. Zachowuje się jak użytkownik (tyle że nieporadny) jeśli znajdzie daną podkategorię we wskazanym katalogu to umieści tam wpis, nie ma rozgraniczenia na ilośc dodawanych podkategorii, ładuje wszystko co mu wpiszesz - to ogromna wada

3. Obciąża procesor twojego komputera bo jest zamontowany na nim a nie na serwerze

4 Nie możesz za bardzo rotować opisów i anchorów, chyba że stowrzysz osobne strony z innymi anchorami i opisami

5. Można ustawić automatyczne dodawanie ale musisz zostawić włączony program, inaczej nie zadziała, jeśli masz dużo stronek to będzie to robił bardzo długo (jak użytkownik ;) )

6. Bardzo duża skuteczność w naprawdę dobrych katalogach, znacznie przebija addera

7. Generuje raporty dla każdego dnia

.... Można jeszcze dużo, zainteresowanych proszę o pytania.

Największym atutem tego programu jest cena, zaledwie 50 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj zebol...

...a ja pozostane przy swojej opinii i dodam że z powodu tego dziadowstwa zlikwidowałem możliwość dodawania do moich katalogów. Prawdopodobnie inni wcześniej czy póżniej zrobią to samo i w ten prosty sposób chciwość właścicieli (i userów) addera skończy się powrotem do ręcznego budowania zaplecza linkującego.

Czyli po polsku... adder podciął gałąź na której siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam kto placi za addera xxx kasy jak jest za FREE dostepny w necie wersja 4.0 i 4.1 w ktorej pozbyto sie wszystkich zabezpieczen ktore swoja droga sa do zlamania dla kazdego kto sie zna na PHP ;)

Co do dziury potwierdzam jest bardzo powazny problem z adderem w 4 nadal to wystepuje i przykladem takiego dzialania bylo kilka wlamow gdzie strony katalogowane tym skryptem zostaly dodane do x katalogow pod bardzo nie ladne slowa. Nawet wiem kto sie tym pobawil i w sumie powiem szczeze jesli ktos by mi przyspamowal katalog takim spamem z tego "gowna" tez bym mu wlazl na Addera i zakatalogowal z tego skryptu wszystkie strony extra ;)

Tak wiedz powiem szczeze uzywacie bardzo trefnego oprogramowania i ryzykujecie ze ktos wam odda pieknym za nadobne. Qlweb juz sie nie liczy poco wiedz ten soft do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qlweb juz sie nie liczy
A kto tak powiedział? Ja mam dalej QlWeby i się liczą :) Trzeba umieć tylko ich używać.

/edit:

kto placi za addera xxx kasy jak jest za FREE dostepny w necie

A w takim razie kto płaci za linkiseo.pl ? ;)

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im szybciej będą się rozwijały systemy dodawarek, im więcej będą potrafiły łamać zabezpieczeń, tym szybciej skończy się era katalogów, a w szczególności qlwebów. Google nie musi nawet nic robić, ani zmieniać swoich algorytmów. Niewielu osobom będzie się opłacało utrzymywać katalog, który pożera dziesiąt giga transferu.

Sam mam kilkadziesiąt katalogów, i korzystam z addera. Jednak od pewnego czasu uniemożliwiłem dodawanie do swoich katalogów nowych wpisów, wielu z Was pewnie też tak zrobiła, a inni zrobią w przyszłości lub gdy zobaczą na swoim serwie komunikat o wyczerpaniu limitu transferu.

To jednak nie koniec i nie skończy się na samym blokowaniu dodawania wpisów. Są systemy, które na okrągło dzień i noc chodzą po katalogach, próbując dodawać strony, generując zapytania i oczywiście sporo transferu. Na krótką metę można blokować IP, ale proxy i zmienne IP skłonią wielu, pewnie mnie też do pozbycia się kłopotu i wywalenia katalogów z serwerów.

Już teraz jeden zwykły, przeciętny qlweb może być powodem zużycia 30 do 50 giga transferu miesięcznie, wiem to z doświadczenia.

W interesie twórców dodawarek jest takie opracowanie systemu, żeby właścicielom katalogów opłacało się je trzymać. Co komu ze skryptu, który nie będzie miał do czego dodawać linków ?

Uffff ale długie - sorki

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam kto placi za addera xxx kasy jak jest za FREE dostepny w necie wersja 4.0 i 4.1

A ja własnie przed chwilą zakupiłem oryginalną wersję.

Zdziwi Ciebie pewnie ten fakt - ale coż - niestety właściciel tego forum nie przewidział zabezpieczeń dla piratów ;)

Dlatego wszystkim do oceny pozostawiam treść twojej wypowiedzi pod względem czy aby moralne jest aby pirat

wypowiadał się o moralnych stronach tego typu katalogowania.

Pamiętajmy - że ktoś kto tworzy auto nie odpowiada za wypadki ! Jednym słowem tylko od użytkowników

zależy jak wykorzystają to narzędzie. Nie nalezy się bronić przed "ambicją zrobienia czegoś dobrego",

ale przed osobami którzy źle to wykorzystują.

Pozdtawiam

PZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze moge w kilka chwil miec cała baze danych katalogów w nim zawartych oraz cała baze danych klientów

Hm... to to można mieć nawet i bez backdoora jak sie pogłówkuje.

Witam...

...i chciałbym zauważyć że te całe nibyseododawarki to nic innego jak SPAM.

Nie gadaj głupot człowieku. Jaki spam? Gdzie ty widzisz spam? Ty wiesz co to spam jest? Spam jest wtedy jak ci ktoś wyśle niechcianą reklamę na maila, albo napisze niechcianego posta na forum itp. itd. Wogóle sobie poczytaj definicję spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie katalogi się skończą kiedyś...

Ludzie o co tyle szumu? Po co jedziecie jeden - drugiemu w piec?

"-Polak mądry po szkodzie" ale też i "polak potrafi" :)

Sami sie zarżnęliście z tym shitem w postaci katalogerów, naciągając głupie firmy po 20zł i co teraz z tego macie? Przecież transfer jest droższy od zarobków ;)

pozdros

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja tez sie rzymierzam do zablokowania 3 swoich katów i neimalże zrobienia reinstalki...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tak zapytam kto placi za addera xxx kasy jak jest za FREE dostepny w necie wersja 4.0 i 4.1...

I co, Windowsa i cały soft tez sobie skopiowałeś z emule/dc/torrneta?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TORIN - każdy orze jak może :)

Jak chce to niech sciaga wszystko klientami różnych sieci :) Ja wiem jak potem sprawa piractwa wyglada 'od srodka' - wizyty w sądzie :) hehe

pozdros

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności