Skocz do zawartości

Wymina linkami - pytania


patro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pewne pytanie dotyczące wymiany linkami, czy serwis który zawiera dużo (powiedzmy że około 30) linków wychodzących traci na swojej mocy czy tylko linki które wychodzą z tego serwisu maja mniejszą moc?? Czy może sie tak zdarzyć że seriws bedzie przez to miał niższy PR lub pozycje w google??

Te pytania nurtują mnie juz dłuższy czas, nie wiem czy mam sie dalej wymieniać czy pozostać przy tych linkach co mam :placze:

Sklep z elementami do balustrad ze stali nierdzewnej - https://homeno.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile linków wychodzących powinien zawierać serwis zeby sobie nie szkodził?? Jak jets optymalna ilość :D

nie ma czegos takiego. Jesli chcesz zeby twoj serwis nie tracil mocy po dodaniu nowych linkow to pracuj nad jego stala pozycja dodawaj BL do swojego serwisu. ja nie wiem czy jest jakas zasada ale na pewno niej est to na zasadzie 1x1....wiec trzeba ciagle walczyc o BL:))

Perła beskidów zaprasza na Noclegi Ustroń. Gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz o podstawy o których było już na forum, linki ze stron powiązanych tematycznie są bardziej wartościowe, a przed następnym pytaniem upewnij się że odpowiedź nie padła na forum.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności