Skocz do zawartości

DESCRIPTION


Zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stara jest strona ?

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mojej stronie ze stopki tez tak mam - najlepsze jest to, ze na niektore frazy jest z opisem ze znacznika a na niektore z trescia pobrana ze strony glownej... :D

wesele, forum weselne

.::www.NETSLUB.pl::. - Twój portal weselny. Spraw aby ten dzień był niezapomnianym przeżyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpisujesz np. "recenzje" a masz stronę z wypracowaniami, w opisie pokaże się fragment tekstu zawierający słowo czy frazę jakiego szukasz. Ja np. mam stronę https://www.angielski.nauczaj.com ale po wpisaniu "gramatyka angielska" pokazuje się opis:

angielski. W ostatnich dniach dodane zostały: liczba mnoga, zaimki osobowe, różnica między have got a have w dziale "gramatyka", kilka zestawów słówek w ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematy aby nie tworzyć innego

A jaki jest sens pisać wszystko w tym samym temacie? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności