Skocz do zawartości

Spadek sprzedaży


Roktan

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ravau napisał:

Nie masz wyników w branzy - robisz filmiki xd

albo szkolisz ... tak mówią ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ravau napisał:

To może spytasz Matta Diggity, a nie nas? Albo spytaj na pudelku

Patrząc na obecny poziom merytoryki na pio to faktycznie pudelek byłby lepszym wyborem ;) Widzisz, problem w tym, że nikt Ciebie o nic nie pytał... i tu jest pies pogrzebany. Działasz w programach partnerskich? Z tego co widzę nie. Więc po co marnujesz czas (swój i mój)? Za to tutaj poziom wiedzy jest na giga poziomie, czy portale regionalne kopią czy nie, albo link EMA bez SSL zaszkodzi domenie. Tego chyba komentować nie trzeba.

 

31 minut temu, zgred napisał:
9 godzin temu, ravau napisał:

Nie masz wyników w branzy - robisz filmiki xd

albo szkolisz ... tak mówią ;)

Coś w tym jest, są jeszcze jakieś wolne miejsca na szkolenie z tajnych sposobów korzystania z wyszukiwarek ;)
 

 

Naprawdę nie wiem po co ta rozmowa jest kontynuowana. Zadałem proste proste pytanie. Teraz kółeczko wzajemnej adoracji będzie sobie komentować jacy to oni są poważni biznesmeni, milionowe obroty, diggity nie robi wyników... ;) Panowie, skoro macie tyle roboty to po co marnować czas na pisanie nic nie wnoszących postów? seo-guru.jpg.cf8d8512912833c2f92b65f519606c60.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Roktan napisał:

Zadałem proste proste pytanie. [...] Tego chyba komentować nie trzeba.

inflacja.jpg

Edytowane przez Mion
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://web.archive.org/web/20210508163154/https://olimpstore.pl/olimp-creatine-1250-mega-caps-400-capsules-102
> Olimp Creatine 1250 Mega Caps - 400 Kapsułek z dnnia 8 May 2021 - 2 Aug 2021 Cena : 66,00 zł

--- Obecnie:
https://olimpstore.pl/olimp-creatine-1250-mega-caps-400-capsules-102
Cena : 245,60 zł 

Proste porównanie cen suplementów na siłownię Kreatyna ta sama rok temu cena 66 zł | Obecnie 245 zł wzrost ceny 4 x.
+ Wzrost wszystkiego = lidzie nie maja pieniędzy, bo wypłaty NIE wzrosły 4 x !

 

  • Like 1
  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, naprawdę bez złej krwi czy złośliwości, ale to nie jest moje pytanie, nie wiem czy ktokolwiek czyta co napisałem czy od razu odpowiada. Czy ja mieszkam na marsie i nie wiem o inflacji, że trwa wojna za nasza granicą, nie robię zakupów w sklepie?

 

Pytanie brzmiało czy ktoś zauważył duży (aż za duży) spadek sprzedaży w afiliacji w ostatnim czasie. Nie będę tłumaczył dokładnie o co chodzi bo nie ma to żadnego wpływu na odpowiedź. Wiem, że są tu osoby działające w afiliacji na mniejszą i większą skalę i zadałem proste pytanie na które można odpowiedzieć tylko Tak/ Nie lub podać więcej informacji ale nikogo do tego nie zmuszam. Sam mam porównanie z innym biznesem jak i rożnymi programami i potrafię sprawdzać statystyki. 

 

Za to dostaje ciągle odpowiedzi o inflacji, wojnie, zainteresowaniu cukrem, ile kto ma lat doświadczenia w seo, żebym pytał na pudelku, informacje o zarobkach z reklam... a wisienką na torcie był post o tym jak to diggity nie zna się na seo i w ogóle co on tam wie, gość wyciąga ze stron w afiliacji tyle co pewnie większość może tutaj pomarzyć, sprzedaje te strony z dużym zyskiem, prowadzi kilka biznesów w tym agencje seo, udziały ma w kilku innych biznesach ale co on tam wie. Wyników nie ma to biedny szkolenia musi robić :D Podałem go jako jeden z przykładów ale odpowiedź rozbawiła mnie do łez i napisała to osoba siedząca na forum i udzielająca się w wątku czy regionalki kopią czy może jednak nie kopią, może jednak kopią jak wie się na co zwrócić uwagę, ale jak się źle przyłoży to już nie kopią... coś tu się nie spina ;)

No i na koniec wiem już wszystko, nie oczekuje już żadnej odpowiedzi w związku z moim pytaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Roktan napisał:

Panowie, skoro macie tyle roboty to po co marnować czas na pisanie nic nie wnoszących postów?

to się nazywa marketing.

6 godzin temu, Roktan napisał:

czy portale regionalne kopią czy nie, albo link EMA bez SSL zaszkodzi domenie

hehehehehe czyli słuchałeś uważnie ;)

6 godzin temu, Roktan napisał:

czy portale regionalne kopią czy nie, albo link EMA bez SSL zaszkodzi domenie

hehehehehe czyli słuchałeś uważnie ;)

 

Moja pierwsza odpowiedź była celna i odpowiadała jednoznacznie na Twój problem.

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Roktan napisał:

Mion, naprawdę bez złej krwi czy złośliwości, ale to nie jest moje pytanie

 

@Roktan być może @Mion nie odpowiedział Ci dokładnie na pytanie, ale

 

3 godziny temu, Mion napisał:

Proste porównanie cen suplementów na siłownię Kreatyna ta sama rok temu cena 66 zł | Obecnie 245 zł wzrost ceny 4 x.
+ Wzrost wszystkiego = lidzie nie maja pieniędzy, bo wypłaty NIE wzrosły 4 x !

 

daje pojęcie co się najprawdopodobniej wydarzyło.

Ludzie szukają np. suplementów tak jak szukali (ruch ten sam) ale jak widza nową cenę to rezygnują,
bo bez supli jednak da się żyć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) Tylko tu chodzi o coś nieco innego. Nie chce też poruszać tematu w każdym szczególe. Rozmawiałem z kilkoma osobami działającymi w pp, chciałem też dowiedzieć się czegoś na forum ale jak widać nie da się ;) Niestety mamy tu efekt owczego pędu. Gdyby pierwsze dwie osoby odpowiedziały  normalnie wątek wyglądałby inaczej. Później to już tylko kolejne osoby wsiadają do wagoniku nawet nie wiedząc czego dokładnie dotyczy dyskusja żeby jakiś najmniejszą chociaż szpileczkę wbić (niestety często kompromitując się przy tym i sprowadzając dyskusje do tego kto ma większego ;))


 

 

Edytowane przez Roktan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Roktan napisał:

naprawdę bez złej krwi czy złośliwości, ale to nie jest moje pytanie,

Nie wiem z jakiej choinki się urwałeś .... ale Zaczynasz być nudny ....

 

Podałem jak na tacy bardzo dobry przykład suplementów diety, które drożeją z miesiąca na miesiąc. Koszty życia, kredyty, paliwo idą w kosmos... Dochody NIE wzrosły, oszczędności się kurczą, wiec jak  kogoś nie stać, to za co ma coś kupować suplementy i inne pierdoły! Jeśli  ma wybór spłacić kredyt mieszkaniowy lub kupić 3 opakowania odżywki białkowej, której cena jest z kosmosu to co k*mać co wybierze ? oczywiscie mowa o rozsądnym człowieku. Na siłowni nie zamieszka.

 

EOT

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udajesz prawda? Masz już swoje lata... wystarczy ruszyć głową, czytaj między wierszami, niektórym do trzeba jak krowie na rowie wyłożyć wszystko od A do Z bo nie rozumie prostego, krótkiego tekstu. Kto działa w afiliacji ten wie o co chodzi. Po co wypowiadają się w kółko osoby które nie działają w afiliacji... koniec tematu, nie musisz odpowiadać, nikt Cie nie zmusza.

To jest po prostu kabaret. Z tego forum naprawdę już nic nie zostało.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile znaków w tym temacie napisałeś, nie przekazując żadnych wniosków, a ile my napisaliśmy przekazując wnioski. Gdyby nie to, że obrażasz się jak człowiek myślałbym, że pisze z AI (bardzo kiepską nastawioną na ilość znaków, a nie przekaz).

 

Forum dyskusyjne ma to do siebie, że ludzie rozmawiają, z twoich ścian tekstu osoby postronne nie dowiedziały się nic, natomiast z odpowiedzi już można wiele zrozumieć i samemu sobie odpowiedzieć na pytanie.. TAK.

Edytowane przez ravau
  • Like 2

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem już pisać, ale są jeszcze dwa bardzo ważne czynniki zwiazane z czasem:

  • Kończący się okres wakacyjny, a wakacje = wydatki z uwagi na inflacje znacznie większe wydatki.
  • Zbliża się nowy rok szkolny = wydatki jak wyżej!
    https://www.onet.pl/styl-zycia/onetdziecko/ile-kosztuje-szkolna-wyprawka-300-zl-moze-nie-wystarczyc/1sllt48,2b83378a
Godzinę temu, Roktan napisał:

Kto działa w afiliacji ten wie o co chodzi. Po co wypowiadają się w kółko osoby które nie działają w afiliacji...

Dokładnie kto działa i nie urwał się z choinki ? ten nie ma problemu ze zrozumieniem mechanizmu spadku sprzedaży.

 

  • Thanks 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności