Skocz do zawartości

Linkowanie wewnętrzne, DMOZ i inne


24xls

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam wartościowy content w języku angielskim, zmontowałem stronę której zadaniem będzie zarabiać na adsense oraz będzie zapleczem do pozycjnowania kolejnych stron. Słowa kluczowe są mi właściwie obojętne, celuję raczej w nisze.

Opiszę na czym polegała optymalizacja SEO to późniejsze pytania będą bardziej zrozumiałe.

Każda podstona składa się z kilku kb tekstu, własnego title, 10 słów kluczowych i 2 słów głównych. Słowa kluczowe wybrałem zliczając ilość powtórzeń wszystkich słów na całej podstronie i wybierając najczęstsze. Słowa główne, unikalne dla każdej podstrony wybrane zostały ze słów kluczowych i zapisne w bazie danych.

Następnie wszystkie podstrony zostały przeszukane, a każdo wystąpienie jednego ze słów głównych uzupełnione o linka do odpowiedniej podstrony. Wygląda to tak:

www.introduction-to-management.24xls.com/site100

1. Czy taka ilość linków wewnętrznych, praktycznie co drugie zdanie w tekście, może w jakiś sposób mi zaszkodzić :P?

2. Pojedyncze słowa w anchor text wydają się trochę nie naturalne, czy warto bardziej się postarać i 'słowa główne' zastąpić 'frazami głównymi'?

3. Czy dodawanie stron do DMOZa jeszcze działa ;)? Pod podanym linkiem jest pierwsza część pracy, wszystkich będzie 6 każda w nowej subdomenie. Jak to do DMOZA dodać:P? Wszystkie subdomeny przejdą?

4. Jak to wypozycjonować :/? Anglojęzyczne katalogi, DMOZ, płatne linki, jakieś fora? Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w pozycjonowaniu i żadnego doświadczenia w innych niż polskie wyszukiwarki. Czy mogę liczyć że kupione dzisiaj linki kiedyś się zwrócą (Adsense, sprzedaż linków)?

Wszelkie inne uwagi mile widziane.

Pozdrawiam,

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się postarasz to napewno znajdziesz odpowiedzi na te pytania, ale nikt Ci ich do ręki nie poda, zwłaszcza, że wystarczy minimum wysiłku aby odnaleźć je samodzielnie. Wystarczy spróbowac - a nie po godzinie od zarejestrowania, stawiać pytania na które odpowiedzi padały wielokrotnie. :P

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz...

czytać, czytać, CZYTAC - bo tu do niektórych chyba nie dociera...

A opłacalność strony? Do interesów trzeba mieć talent i być przewidywalnym. Pomyśl trochę i odpowiedz sobie sam na pytanie

Czy mogę liczyć że kupione dzisiaj linki kiedyś się zwrócą (Adsense, sprzedaż linków)?

bo moim zdaniem jeśli się czegoś naprawdę chcę i kocha swoje hobby/pracę to prędzej czy później będą efekty...

pozdro

trance_is_not_a_techno_v2.0_by_tvg.gif

Rzetelne i profesjonalne w tym co robi biuro tłumaczeń Katowice wygrało w kategorii najlepsza obsługa klienta.

Tani, profesjonalny zwrot podatku z Niemiec i Austrii. Dodatkowo Kindergeld Austria i Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności