Skocz do zawartości

Ten sam problem na wszystkich stronach


Johnek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam ten sam problem na wszystkich swoich stronach a mianowicie na wszystkich stronach wszystkie systemy wymiany linków(2) po zainstalowaniu ich LINKI WYSWIETLAJA SIE TYLKO NA STRONIE GLOWNEJ.Dodałem skrypt do index.php który wiadomo jest wspólny dla wsyzstkich podstron i np linki a href...... wyswietlaja sie na wsyzstkich podsrtonach natomiast te z systemu wymiany linkow nie chca.PRosze bardzo o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem skrypt do index.php który wiadomo jest wspólny dla wsyzstkich podstron
Tego nie wiadomo, nie wiadomo jak masz zbudowaną stronę. Prawdopodobnie jest właśnie tak że plik index.php nie jest wspólny lub jest wyświetlany tylko częściowo przy przeglądaniu podstron.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj stopki i na niej przetestuj. 

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności