Skocz do zawartości

s_matysik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

mam projekt, w którym są nowe treści na zapleczach (kilka różnych stron) i niestety z 31 nowododanych podstronach 1 jest zaindeksowania. Dodam, że do indeksera było to wrzucone 6 maja, więc już prawie 3 tygodnie temu:

image.png.24cdbd4485674dc133528bc5a68f5182.png

 

 

a projekt dodany z tydzień temu, na 16 dodanych podstron do indeksowania - 10 dodanych. 

image.png.af5131c8e88769dddc4172023888b1e4.png

 

po mojej sytuacji i ogólnie historii użytkowania + przeglądając wątek. Mam wrażenie, że system czasem po prostu nie działa, procenty lecą w panelu wszystko niby jest OK, ale realnie po prostu nie działa. Potem system jest naprawiany i kolejne projekty już w miarę sensownie są indeksowane. 

Ale jak jakiś projekt trafi w "dziurę", to nawet nie ma o tym info / kredyty pobiera - a nic z tego nie wynika.

 

Dobrze by było, by może sprawdzać poziom zaindeksowania i jeżeli nie osiągnie tych chociaż 30-50%, zwracać punkty kredytowe? 

Edytowane przez Ptaq
  • Like 1

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś pisałem, system jakby ma lepsze i gorsze momenty, aktualnie podobnie widzę u siebie brak indeksowania mimo upływu czasu, przydałoby się sprawdzanie zaindeksowania ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi tez

Materiały do ciepłego montażu, kotwy do okien — Sklep GM zaprasza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@shapiro Odpisujemy w miarę możliwości na bieżąco na wiadomości e-mail. Subskrypcje obsługiwane są przez paypal i tam należy je anulować.  W razie problemów wysyłamy instrukcję w pdf jak należy to zrobić. Czasem jakiś e-mail potrafi się zagubić, dziś odpisaliśmy na kilka oczekujących.

Co do sposobu płatności, to jeśli ktoś nie chce ustawiać subskrypcji, to istnieje możliwość jednorazowych płatności przez system przelewy24.

 

Proszę wziąć pod uwagę, że polskim prawie oskarżanie firmy lub osoby o oszustwo publicznie bez podstaw prawnych lub dowodów może być uznane za zniesławienie, które może być ścigane na podstawie Kodeksu Karnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikogo bezpodstawnnie nie zacząłem oskarżać. Pierwszy email do was w tej sprawie został wyslany 2 czerwca. Tego dnia też podjąłem próbę skontaktowania się telefonicznie - telefon nie działał. Dopiero po moim poście tutaj na forum zareagowaliście i odpowiedzieliście na mój e-mail, i anulowaliście subskrybcje, za co wam niezmiernie dziękuje.

Także drodzy forumowicze, cofam swoje słowa, nie jest to oszustwo, lecz faktem pozostaje niedziałający firmowy telefon i brak kontaktu od suupportu przez 10 dni do czasu aż nie pojawił się post tutaj na forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualnie skuteczność w SmartIndexer.net jest bardzo wysoka, wdrożyliśmy parę mechanizmów, które zwiększyły skuteczność, poniżej przedstawiam wyniki aktualnych testów.

 

1. Przeindeksowanie (zmiana cache) dla artykułów sponsorowanych na bardzo mocnych domenach

W przypadku bardzo mocnych domen zmiana następuje nawet w ciągu 1-2h -  wczoraj potwierdziliśmy to aktualnymi testami, zarówno dla artykułów z datą z tego roku jak i tych opublikowanych wiele lat temu.

 

2. Indeksacja profili VIP

Skuteczność indeksacji paczki 314 profili VIP wynosi po 7 dniach 76,1% dla istniejących profili (paczka była większa, ale sprawdziliśmy tylko te profile na których nadal istnieje link).

Sprawdzaliśmy to 3 metodami dostępnymi w ScrapeBox:

 

site:

vipy-14-07-site.png

 

url as is

vipy-14-07-url-as-is.png

 

url in quotes

vipy--14-07-in-quotes.png

 

Następnie połączyliśmy zaindeksowane linki z tych 3 paczek i usunęliśmy duplikaty url, wyszło 239 zaindeksowanych profili.

 

Dodatkowo API Smartindexer.net dostępne już jest w GSA:

gsa-api-smartindexer.png

 

 

Przesyłam dodatkowo link do dokumentacji API: https://smartindexer.net/smartindexerapi.pdf

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności