Skocz do zawartości

Google - widzi stronę, czy nie widzi?


MagdaB

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Jestem osobą początkującą w temacie pozycjonowania stron www i bardzo prosiłabym o pomoc w wyjaśnieniu pewnej sprawy. Moja strona to sklep www.kolorowemarzenia.pl. Jest zgłoszona do Google i w statystykach widać, że została zaindeksowana. Zrobiłam też mapę strony i została ona pobrana. Robot Google odwiedza moją witrynę prawie codziennie, a mimo tego na stronce "Dla Webmasterów" w Google pokazuje się komunikat, że robot ostatni raz uzyskał dostęp do mojej strony 30.12.2006 oraz że Google nie ma kopii mojej strony. Robot Google nie widzi też żadnych linków wewnętrznych ani zewnętrznych, natomiast roboty Yahoo i MSN nie mają takiego problemu. Myślę, że wynika to z jakichś błędów w konstrukcji witryny, ale niestety nie umiem ich znaleźć. Swoją stronę zgłosiłam do wielu katalogów i wpisy są widoczne w wynikach wyszukiwania Google, sama strona sklepu też, więc tym bardziej nie rozumiem, skąd te zerowe statystyki w widoczności dla robota i na ile opowiadają one rzeczywistości. Byłabym ogromnie wdzięczna za wszelkiego typu pomoc i wskazówki.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

MagdaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności