Skocz do zawartości

Wciskanie katalogow na strony klientow


mediamedia

Rekomendowane odpowiedzi

Cała dyskusja jak Yedan stwierdził pójdzie w kierunku etyczności SEO więc znowu bicie piany.

Każdy ma swoje metody tworzenia zaplecza. Też kiedyś zadawałem takie pytania i szybko się z tego wyleczyłem co i Tobie radzę.

Dostaniesz zaraz odpowiedzi typu: pilnuj swoich stron a nie wciskaj nos w cudze...

Franek doskonale ujął temat, ale zapewne nie wszyscy tak myślą, pytanie tylko czy coś to zmieni? Nic - po co zatem taka rozmowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja bezprzedmiotowa, bez podania strony. Kurcze sam jestem ciekaw?.

franek: mylisz się ale nie tutaj czas na dyskusję - może być etyczny pozycjoner i nieetyczny i to nie ulega wątpliwości (ale ten temat proszę ciągać w innym wątku).

co to oznacza katalog na stronach klienta ???

DMOZ bez zgody właściciela domeny z linkami do systemów, a może jakiś ciekawy system wzajemnej adoracji który właścicielowi pomaga ?

Czy tak trudno pokazać kto co i dlaczego ??

Kiedyś (o ile pamiętam) pokazywałem śmietniki killbilla - nawet nie było kłótni - jego śmietnik -jego sporawa - dyskutowaliśmy tylko ewentualnej wiedzy jego klientów na ten temat i to wszystko !

Panowie jestem uczulony na naruszanie prawa a miejcie litość kolejna kopia DMOZA (o ile jest zgodna z wytycznymi ODP) to nie jest coś nie w porządku ot metoda działania której nie popieram i nie stosuję ... ale to sprawa pozycjonera co sobie postawi a nam nic do tego. Kiedy ktoś kopiuje nasze treści, łamie zasady dystrybucji treści (RSS bez linków, WIKI bez oznaczeń itp), podszywa się pod znane marki - wyedy jest czas na działanie i piętnowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zatem taka rozmowa ?

Jest to pewna taktyka stosowana przez kilka osób, które w żaden inny sposób nie mogą zagrozić swojej konkurencji, jak tylko medialna nagonka na łamach PiO, które stało się marketingowym polem bitwy. Dlatego też, reakcja na tego typu praktyki powinna być stanowcza ... spekulantom mówimy NIE :aniolek:

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i komu to przeszkadza????

franek dobrze to ujął i koniec zabawy

mrtn jak nie łamie się licencji itp to wszystko jest ok, może być bardzije lub mnie ryzykowne pozycjonowanie ale jak się sprawdza to czemu nie

szkoda bazy :aniolek:

panowie jeszcze 10 minut i zamykam wątek albo leci za 3

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności