Skocz do zawartości

Blueconnect + laptop


Gucci

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.blueconnect.pl/blueconnect.php?...mp;section=korp

Po moich obliczeniach cena całkiem przyzwoita (laptop + internet i karta) za 150 zł netto miesięcznie, czyli mając na uwadze aktualna cene neta 99 zł netto to laptop wychodzi za 51 zł netto miesięcznie, umowa na 3 lata co daje 1836 zł.. W sumie maszyna na wolnym rynku kosztuje około 3000 zł... Co do parametrów lapsa to zbyt wiele mu nie brakuje..

Zastanawiam się nad zakupem..

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu kupilem HP nx7400 core duo 1 GB ram za 3300. Mam siec osiedlowa za 40 PLN 768kb do 4mbit w całym domu. Nie martwie się o transfery limity itp. W razie czego poza domem moge przez bluetooth laczyc sie z netem przez komórke...

Bez zobowiązań!

Nie wiem jak ty to liczyles ale przez 3 lata umowy wychodzi 6588 PLN z VAT

Obojetnie jak patrząc się nie opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja ta jest dla wszystkich, z tym że nie abonenci sieci era lub abonenci, którzy są w sieci poniżej 6 miesięcy w promocji muszą wpłacić kaucje ok 1000 pln na okres około roku.

Mimo to tez mnie kusi, aby sprawić sobie nowy laptop rozłożony na 36 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku gdy kupujesz laptopa do korzystania w okolicach miejsca zamieszkania gdzie masz neta radiowego, ale co gdy jesteś osobą przemieszczającą się kilka razy w tygodniu po kraju... co wtedy?

Ja poświęciłem bardzo dużo czasu ostatnio poszukując lapsa i znalazłem odpowiedni model: toshiba tecra a8, tyle, żeby go kupić to mnie nie stać za gotówkę, a jeżeli na raty to 25% 1 wpłata + 1% miesięcznie dodatkowo od wartości i dużo różnych oświadczeń o niezaleganiu, o dochodach bo prowadze 6 miesiąc firmę. A w erze pokazuje tylko dowód bo jestem ich klientem. A skoro mam bardzo dobry sprzęt w domu to nie potrzebuje najlepszego lapsa, tylko coś co umożliwi mi wykonać odpowiednie prace w terenie, bez stałego internetu to tragedia, więc myślę że nie jest tak źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności