Skocz do zawartości

Z jakich automatów do dodawania stron do katalogów korzystacie?


yoogii

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie z jakich automatów do dodawania stron korzystacie.

Aktualnie wpisywałem za pomocą www.linkiseo.pl ale nie wiem czy to jest najlepsza droga... Co sądzicie o słynnym na Allegro Adderze po 315zł? Jak on wypada w porównaniu z linkiseo?

Z góry dzięki za pomoc.

Żeglarstwo - www.bezan.com.pl - hobbystyczna stronka o żeglarstwie

Ogłoszenia Żeglarskie - Resjy Morskie, Czartery, Kursy, Skipperzy - NaŻagle.pl

Interesujesz się żeglarstwem? Zajżyj na Forum żeglarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dodawałem stron, ciekawe czy dodawanie stron to grupa abelowa czy może pierścień, ktoś chciałby zbadać przemienność, znaleźć element neutralny, odwrotny, potem mnożenie stron, zresztą ciekawe nad jaką strukturą algebraiczną... wtedy zastanowię się, czy są automaty - do zwykłych liczb używam kalkulatora... : )

Automat napisany samemu w kilka dni lub kupiony za kilka stów/parę zeta może być dobry lub zły - w zależności od umiejętności używającego - jakie strony dodajesz, jak dodajesz, czy znasz budowę QlWeb-ów (kategorie), jaką masz ich bazę, czy dopalasz skrypt innymi narzędziami - np. monitorującymi pozycję. Sam skrypt niewiele pewnie daje. Ale nie znam ani addera ani linkiseo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jrs: widzę, że algebra wpłynęła na Twoją psychikę biedaku :P

jeśli chodzi o dodawarki to tak jak z systemami TRZEBA UMIEĆ Z NICH KORZYSTAĆ

i nie mówię tutaj o poprawnej obsłudze interfejsu, ale odpowiedniej konfiguracji

w przeciwnym wypadku możesz sobie zrobić krzywdę

jeśli znasz dobrze Addera to przy drobnych zmianach w skrypcie może być bardzo skuteczny

ale wielu z niego robi (często nieświadomie) automat do spamowania i robienia śmietników w katalogach

EDIT: dodawanie stron można przeprowadzić zmieniając znak jednej z nich na przeciwny i po jej stronie stawiając zero ;p

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własny na wysłanych: 11011 wpisów dla kilkunastu stron dodanych poprawnie i zatwierdzonych przez moderatora 6135 a poaztym przechodzi tokeny, ale prawda jest jedna: Bardzo ważna jest umiejętność konfiguracji, bo każde dobre narzędzie w niedopowiednich rękach może stać się źródłem nieszczęścia (np. bana w guugle).

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważna jest umiejętność konfiguracji, bo każde dobre narzędzie w niedopowiednich rękach może stać się źródłem nieszczęścia (np. bana w guugle).
true

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności