Skocz do zawartości

Co mogę osiągnąć, na mogę liczyć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Elo...

Wkoncu na takiej zasadzie to dziala ,ze z takich stron jak moje korzysta mnostwo malych firm ktore nie moga sie przebic... Potem moga dochodzic wieksi gracze ktorych przyciagnie ruch na mojej stronie...

W końcu to na takiej zasadzie NIE działa.

Patrz post mrtn-a.

Jak wcześniej pisałem. Coś ciekawego, innego, innowacyjnego - fajnie - to jest ten kierunek. Ale nie licz że uda Ci się coś zwojować w okresie krótszym niż 2 lata.

Ba - bez większej gotówki to jestem prawie pewnien że po tych 2 latach powiesz "Super - serwis zaczął na siebie zarabiać a za rok zwróci mi się nakład pracy z tych poprzednych 2 lat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiscie napewno dobrze radzisz jak i wiekszosc forumowiczów ,jak najbardziej dziekuje za wszystkie podpowiedzi bo sa jak najbardziej celne, aczkolwiek z niektorymi sie nie zgadzam, ale to juz moje prywatne zdanie...

A co do dwoch lat to chyba troszke za dlugo albo i nie ,wiadomo wszystko zalezy od tego jak sie czlowiek bedzie staral... na korzysc tego ze bedzie mniej niz 2 latka to przemawia glownie "bum" jakie jest obecnie w tematyce pracy oraz mieszkan (oczywiscie moge sie mylic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkaniowy bum to juz chyba własnie zaczynamy mieć za sobą. Co mi sie podoba u Ciebie i co ma duże znaczenie: to Twój optymizm i wiara w sukces a to jest cholernie ważne. Istotne abyś się w tym nie wypalił za szybko przy pierwszych niepowodzeniach z którymi też musisz sie liczyc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkaniowy bum to juz chyba własnie zaczynamy mieć za sobą...

Niezgadzam się:) Ceny mieszkań jak i gruntów ciągle idą w górę. Więc nie możesz twierdzić, że jesteśmy za czymś skoro nie wiemy gdzie to się kończy. Proste i jasne. Nie jesteś w stanie powiedzieć kiedy ten BUM przeminie. pzdr.

Study in Poland Provide extensive information to international students about studying in Polish universities. / Strona ma pomóc młodym ludziom z zagranicy, którzy zdecydowali się studiować w Polsce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prowadzac swoje portale (www.netelektryk.com juz ponad 2 lata, www.forumelectric.com juz ponad rok) i mam wiele doswiadczenia w tego typu dzialalnosci.

1. Musisz sie specyfikowac - konkretna branza - u mnie elektrotechnika i automatyka

2. Globalizacja - jezeli cos chcesz osiagnac

3. Mnostwo czasu

4. Analiza konkurencji

5. Kazdy moze robic taki portal ale z jakim rezultatem ?

6. SEO to klucz do wszystkiego, mnie sie ludzie pytaja co robie ze mam na kilka fraz tak wysokie pozycje

7. Musisz byc lepszy od konkurencji

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do netelektryk

Ad1.

W moim przypadku ciezko jest zostac przy jednym temacie bo z moimi zasobami finansowymi nie dam rady konkurowac z najwiekszymi co jednoczesnie przekresla puknt 7. Twoje portale sa prowadzone przez kogos kto sie musi znac na tym a w tym przypadku jestes to Ty... W moim przypadku nie musze posiadac tak szczegolowej wiedzy odnosnie poszczegolnych branz, lecz posiadac sztuke dobrej sprzedazy swojego prodkutu

Ad.2

Tutaj nie zabardzo wiem co miałeś na myśli

Ad.3

Czasu od groma nic nie bój :)

Ad.4

Tutaj moge Was zaskoczyć stwierdzeniem iż 90% osób w Polsce poszukujących pracy w Internecie narzeka na to co tam zastaje... Szczerze (to tylko moje prywatne zdanie) uważam iż w Polsce jest być może 3-5 serwisów na poziomie z którymi "wyniknie rywalizacja" co gorsza wszystkie są klepane w jedną i tą samą stronę aż się mdłe to robi ja stawiam na innowacje... Oprócz tych portali jest mnóstwo jak to nazwe "śmieciarskich serwisów" które gdzieś tam się plączą w wynikach...

To jest tylko i wyłącznie moje zdanie niechce abyście myśleli iż uważam swój serwis za niewiadomo co, poprostu chciałem stwierdzić fakty, bo faktycznie tak jest...

Ad.5

Tutaj też niejestem pewien twoich intencji... Jezeli chodzi o jakość poszczególnych serwisów to stoją na profesjonalnym poziomie...

Ad.6

SEO sie nie przejmuje, tu jest wszystko pod kontrolą

Ad.7

Dam z siebie tyle ile mi Bozia pozwoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam twoje posty i widze ze jestes bardzo podobny do mnie , lecz ja mam inna branze i bardziej pewniejsza,

ale moge ci powiedziec ze jedna pozycja w google na pewno ci nie wystarczy do osiagniecia chocby odpowiednich zarobkow

do zwrotu za hosting domeny i wlozona prace ,potem tak jesli sie nie poddasz :)

Tak na koniec jesli masz ASA wtedy masz sukces w krotkim czasie jesli nie i do tego brak gotowki - bedzie ciezko i dlugo tym bardziej ze domeny nowe stawiasz na twoj sukces ,oczywiscie jesli bedziesz pracowal i nie poddasz sie mysle ze osiagniesz cel ;)

ale nie licz tylko na google ? pomaga bardzo ,lecz moze tez usmiercic np. wypadnieciem z rankingu i wcale nie musisz

byc winny ! a wtedy mysle ze majac umowy z firmami itp. bedziesz musial szybko to rozwiazac na ich korzysc wiec warto jest pomyslec o innej metodzie promocji jak juz bedziesz mial kase oczywiscie ...

Zycze sukcesu pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności