Skocz do zawartości

Zmiana serwera


monikadz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozycjonujesz domene nie serwer, ale jak googlebot wpadnie do Ciebie jak będzie przerwa w działaniu to różnie bywa. Najlepiej przenieś pliki na nowy serwer i jak już wszystko będzie ok to dopiero wtedy zmień DNSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonujesz domene nie serwer, ale jak googlebot wpadnie do Ciebie jak będzie przerwa w działaniu to różnie bywa. Najlepiej przenieś pliki na nowy serwer i jak już wszystko będzie ok to dopiero wtedy zmień DNSy

Zrobiłam tak jak tu jest napisane ale nie wiem dns-y się jakoś wolno odświeżają i nie łączy z stronami. I wychodzi na to że przetestuje to na własnej skórze jak się google zachowa :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam tak jak tu jest napisane ale nie wiem dns-y się jakoś wolno odświeżają i nie łączy z stronami. I wychodzi na to że przetestuje to na własnej skórze jak się google zachowa :)

Pewnie nic się nie stanie, ja miałem na jednym z dedyków mega pady, niektóre po 48h. Tak było przez 3 tyg.

Pozycje zostały tylko index dla stron się zmniejszył.

Czy na czas propagacji dns, nie możesz mieć strony na jednym i drugim hostingu ?

Ja jak przenosze strony to zostawiam na starym wszystko minimum jeszcze tydzień, ostatnio nawet dłużej.

Z moich logów wynika, że jeszcze 2-3 tyg. później może ktoś zawitać na starą lokację, do tygodnia czasu zawsze jest sieka, włażą i na nową i na starą.

Oczywiście pisze o userach a nie botach. Boty przeważnie w ciągu 2 max 3 dni łączą się już OK.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności