Skocz do zawartości

Filt google- NIE JEST TO ZWYKŁE PYTANIE


mefjiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam pewien serwis pozycjonuję go na kilka fraz jedno jest dość mocno oblegane przez konkurencje na 25 mld wyników jestem w czołówce 1 strony. Likuję je dość równomiernie nie dodaje do katalogów. I dostaje co jakiś czas filtr na 3 dni w google tylko i wyłącznie na te słowo kluczowe reszta jest bez zmian.

Czym to może być spowodowane ? To już tak nie pierwszy raz ale któryś z kolei. spotkał się ktoś z czymś podobnym. Strona po 3 dniach wraca i niby wszystko jest cacy :)

Proszę o wszelkie rady sugestie oraz propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za każdym takim filtrem pozycja rośnie szkoda tylko ze tym 3 dniowym filtrze zarobek spadam o 100% mam nadzieje ze nie będzie tak ze google daje mi filtry za gdy dojdę na 1 miejsce wywali mnie ogóle heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pewien serwis pozycjonuję go na kilka fraz jedno jest dość mocno oblegane przez konkurencje na 25 mld wyników jestem w czołówce 1 strony.[...]

Na 25 miliardów wyników to powiedziałabym nawet, że bardziej niż mocno oblegane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej witryny wam nie zdradzę przykro mi mogę jedynie powiedzieć ze jest to strona w pełni polska ale witryna w moim podpisie a dokładnie smsek.info ma jeszcze lepszą pozycje w G na słowo "sms" znajduje się na 3 podstronie na 334 mld a jako tako jak się tym bawiłem była ona na 1 podstronie na samym dole. Wiec te 25 mld to nie jest aż tak dużo jak się mogło by wydawać.

a moze warto sie zastanowic nad reklama linku w Google AdWords i zobaczyc co sie bedzie dzialo ! az jestem ciekaw takiej rozgrywki...

Tego nie rozumiem co mas zna myśli ?

A przy okazji strasznie odbiegamy od tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi, jemu chyba chodziło o update serpów dla swojej domeny

Tak występuje podczas uptade bo strona zawsze zwiększa swoja pozycje po takim filtrze

Czteromiesięczna domena mogłaby wykryć max 1 update :)

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Latalo mi o to ze jesli tak ci skacze i zalezy ci na tym wysokim miejscu strony w google to za kase zarobiona z witryny w czasie gdy domena jest wysoko ma sie rozumiec wykup pozycje z boku czy u gory ;) i po problemie w razie spadniecia :)

i liczy sie abys byl jak najdluzej bo wtedy ludzie beda widziec twoj serwis no i potem mozesz liczyc na powrot ktory zaowocuje stala ogladalnoscia

proste jak drut ale ty chyba o tym wiesz :-)...

Pozdro i fajna domena :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności