Skocz do zawartości

PiO się bawi - typuj mecze MŚ 2022 (Katar)


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, okazwłoka napisał:

Ok, ze zwycięstwa z Arabia S. można było się cieszyć. Ale po klęsce 2:0 z Arg. to już mistrzostwo świata ?

Był zwycięski remis na Wembley to czas na zwycięską porażkę :D

 

Pozdrawiam

Pysio

  • Like 1
  • Thanks 1

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy najlepszego bramkarza Świata, oszukał Messiego. Drugi obroniony karny na MŚ:hi:

Ale gra naszych zawodników vs Panowie Piłkarze...

Ale katastrofa!

Jestem ciekaw o czym po meczu mówili Messi z Lewym.

  • Like 3

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, okazwłoka napisał:

@lj2mciągle na pierwszym miejscu (moja skromna osoba się nie liczy niestety :(

 

No a w sumie czemu sie nie liczy? Przeciez nie ma zadnych nagrod, a cala ta rywalizacja to czysta zabawa i nic poza tym. Poza tym, postawienie i obsluga tego systemu zajela i zajmuje troche czasu, wiec tym bardziej powinienes zostac jakos doceniony za inicjatywe spoleczna. Ja tam jestem za tym, zebys jednak byl normalnie uwzgledniony w rankingu. Mam nadzieje, ze reszta uczestnikow jest tego samego zdania.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nikonem napisał:

Mamy najlepszego bramkarza Świata, oszukał Messiego.

Tak jak już nadmieniłem - najlepsi piłkarze NIE strzelają karnych ?
- oczywiscie nie ujmując naszemu bramkarzowi  - 
 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Torque wszystko jest w porządku :) 

 

Ok, w meczu z Argentyną może faktycznie takie były założenia: bronimy się, nie odkrywamy i jakoś przejdziemy do fazy pucharowej.

 

 

 

 

 

Kod PROMO 20% ZNIŻKI tylko na WEEKEND do image.png.8bd2fb28808ba69a6ea4e4b82ff40c9b.png  WEE-KEN-DPR-OMO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam pchnął ;) Widziałeś jak Argentyńczycy popychali naszych?

Chodziło mi o:

Jestem ciekaw o czym po meczu mówili Messi z Lewym.

Bo coś tam sobie na uszko poszeptali :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zaraz tam pchnął ;)

Zobacz powtórkę, pchnąl i z premedytacja tak to wyglądało.

 

Widać było, że Messi ignoruje Lewego. Wiec wątpię, że rozmawiali. Ja lubię oglądać statystyki po meczu. Zobacz sobie ile biegał Messi a ile Lewy. Nie jestem ekspertem w dziedzinie piłki nożnej, nawet nie jestem prawdziwym kibicem. Ale Lewy po prostu stal z produ i czekał na podania. Messi biegał od bramki do bramki. Fajnie, że wyszliśmy z grupy ale mecz z Argentyną pokazał stan drużyny. Mecz z Arabia Saudyjska wiele okrzyknęli jak przełomowy ale przypomnę Arabia to 59 miejsce a rankingu FIFA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MaxPan napisał:

Wiec wątpię, że rozmawiali.

Wymienili parę słów. Ale rozmowa się przedłużyła raczej z braku porozumienia bariery językowej.

 

2 godziny temu, MaxPan napisał:

Nie jestem ekspertem w dziedzinie piłki nożnej, nawet nie jestem prawdziwym kibicem. Ale Lewy po prostu stal z przodu i czekał na podania. Messi biegał od bramki do bramki.

Inne pozycje i inny typ zawodnika. Lewy nigdy nie kreował gry, on jest typowym sępem pola karnego i wykańcza akcje, a nie je kreuje. Bardzo klasyczna (a nawet oldschoolowa) dziewiątka.

Jak to napisał jakiś zagraniczny dziennikarz.
Polska byłaby niesamowita drużyna gdyby miała 9 piłkarzy pomiędzy Szczęsnym a Lewandowskim.

 

Pozdrawiam

Pysio

Edytowane przez Pysio
  • Like 1

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Argentyna to dla naszych egzotyczny kraj i nasi przegrali już w szatni, obs*ali gacie i tyle.

Z Francją powinno być trochę lepiej z gry, ale z wyniku może być gorzej niż z Arg :D 

Kod PROMO 20% ZNIŻKI tylko na WEEKEND do image.png.8bd2fb28808ba69a6ea4e4b82ff40c9b.png  WEE-KEN-DPR-OMO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nasza reprezentacja nie powinna wyjść z grupy bo tak naprawdę nic nie pokazała na boisku.

 

Taka jest lub była prawda.

 

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej paplaniny. Zasłużyli z tym, że zrobili to w beznadziejnym stylu :) 

Zagrają dobry mecz z Francją i wszyscy będą się rozpływać nad grą Polaków ;) :D 

  • Thanks 1

Kod PROMO 20% ZNIŻKI tylko na WEEKEND do image.png.8bd2fb28808ba69a6ea4e4b82ff40c9b.png  WEE-KEN-DPR-OMO

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako repra pewnie jesteśmy III Świat. Michniewicz może tylko oszukać, zmęczyć inne drużyny. Ukraść awans czy puchar. Teraz mu kibicuję i liczę na zmiany w przyszłości.

 

 

  • Haha 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności