Skocz do zawartości

PiO się bawi - typuj mecze MŚ 2022 (Katar)


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dzisiaj usłyszałem odprawę Michniewicza przed meczem to świetny z niego trener. Piłkarze zagrali tak jak on mówił. Bez charyzmy, bez polotu, bez zaangażowania, bez pasji. Ot coś tam musi powiedzieć to powie. Coś tam muszą kopnąć to kopia.?‍♂️

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urugwaj to kolejna utytułowana drużyna, która odpadła.

 

Polacy uśpili wszystkich grając padakę, teraz Francja i kolejne ofiary będą chciały wygrywać na stojąco. A dopiero w finale może ktoś się Polakom postawi :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghana przegrała z Urugwajem, a grała na tych MŚ naprawdę dobrze, pokonała Koreę, zagroziła Portugali - niewiele wtedy brakowało do wyrównania.

Korea pokonała Portugalię - duża niespodzianka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest tak, że jeśli drużyna ma już po 2 meczach zapewniony awans (a tym bardziej 1 miejsce), to w 3 meczu nie gra na serio i jest ogrywana. Gdyby Argentyna wygrała z Arabią pierwszy mecz i drugi z Meksykiem, to Polacy... a nie, naszych się to nie tyczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, s_matysik napisał:

Korea pokonała Portugalię - duża niespodzianka ;D

 

Gdyby Portugalia miała nóż na gardle, myślę że mogłoby to wyglądać inaczej ?

  • Like 1

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, SzlafRock napisał:

Po fazie grupowej bohaterem tej części mundialu został VAR. To on decydował o karnych i innych elementach gry. 

W meczu Polska :Argentyna największym bohaterem był dla mnie upływający czas :)

Patrząc na karnego którego nie wykorzystał Messi, sędzia przyznał karnego mimo że nie było żadnych podstaw (opinia wielu sędziów), otarcie się rękawicy o policzek nie było ani celowe, ani zamierzone, po wyskoczenie w powietrze bramkarz nie może nagle schować rąk do tyłu.

Więc mimo VAR-u można drukować w dalszym ciągu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kataru już nie mamy, więc został nam tylko kaszel ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem dokładny wynik :D 

Zobaczcie co robi @Arkaszka - obstawił dwa mecze i dwa mecze trafił dokładnie :) 

 

PS. Kiedy rewanż? 

Edytowane przez okazwłoka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Torque zauważył, że źle wprowadziłem wyniki: Japonia-Hiszpania i Niemcy-Kostaryka (były podane wyniki po pierwszej połowie). Poprawiłem i przeliczyłem punkty. Dzięki i sorki za błąd.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, okazwłoka napisał:

obstawił dwa mecze i dwa mecze trafił dokładnie

- Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę-  Więc jeszcze trochę i może obstawiać [6]ki w  TotoLotka  ?

  • Like 1

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenujący występ naszej reprezentacji na mundialu. Moim zdaniem nie powinni w ogóle wyjść z grupy. Dobrze, że już wracają. Mniej wstydu będzie. 

Polacy nic się nie stało. :peace:

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, okazwłoka napisał:

A wykonanie ostatniego karnego (...)

 

Czepiasz się. Lewy kopał tak długo, aż trafił ?

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności