Skocz do zawartości

zaplecze+strona wlasciwa


kubap10

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno pytanie do Intrudera.

"...nie osłabia jego mocy" - masz na myśli to, że z filtrem nie jest gorzej niż gdyby tych "nadmiarowych" linków (które go spowodowały) nie było, czy to, że z filtrem nie jest gorzej niż gdyby pomimo nadmiernego linkowania szczęśliwie w niego nie wpaść?

Nie wiem, czy jest jasne o co mi chodzi, ale konstrukcja zdania jest chyba formalnie poprawna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaleznie jak lunkujesz, mocniej czy slabiej jesli linki sa od poczatku strony (istnieja podczas pierwszej indexacji) to sa slabsze, google innaczej je traktuje, moze poprostu wpada na to ze jesli strona sklada sie od samego poczatku z linkow o anchorze z konkurencyjna fraza to obniza ich moc.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to ze nie jest wazne czy zaplecze ma filtra czy nie - to nie ma wplywu na linkowana z niego strone. To nie jest przyczyna filtra linkowanej strony. Przyczyna filtra linkowanej strone jest tylko nadmierna ilosc linkow do niej prowadzacych.

O mocy zaplecza decyduje nie PR bo to jest tylko symboliczny numerek, nawet nie scisle okreslony bo skala 1/10 jest za mala. Decyduje ilosc linkow prowadzaca do zaplecza i jego wiek. Chodzi mi o to, ze jak do zaplecza prowadzi 5 linkow z qlwebow to bot tam zaglada rzadko, zaplecze jest slabe. Jak do zaplecza prowadzi 800 linkow z mocnych stronek to bot tam jest co chwila, indeksuje linki i wie ze zaplecze jest "wartosciowe" - takie zaplecze ma moc.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesus...

Jeśli masz ...dziesiąt/...set domen i pozycjonujesz juz od jakiegoś czasu to nie potrzebujesz przeprowadzać żadnych testów dedykowanych. Masz po prostu doświadczenie. Wystarczy tylko umieć wyciągać wnioski i mysleć logicznie.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testow konkretnych nie - po prostu obserwacja :D teraz wychodze z innego zalozenia - robie sobie strone, linkuje, zostawiam. Patrze po pol roku - idzie to linkuje dalej, nie idzie to olewam, po roku patrze czy przedluzac domene czy nie ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawałem do katalogów stronkę, ale projekt został porzucony. Po paru miesiacach zajrzałem w staty to się zdziwiłem ruchem i pozycjami. Postanowiłem jej troche pomóc. Po trzech dniach tej "pomocy" śladu nie było po dobrych pozycjach. Po kolejnych kilku miesiacach linkowania raczyła troche wrócić na pozycje, ale co to kosztował.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze jeden fajny przypadek łamiący wszelkie reguły...

mam sobie domenę która pod hasłem prezentacje wbija się trzy razy do roku na top 5, potem znika pojawia się pod hasłem prezentacje multimedialne też w top5 po kilku dniach robi papa i przez kolejne kilka miesięcy jej tam nie ma :D niezależnie czy ma linki czy nie !!

całe szczęście nie zależy mi na tym słowie/frazie

brak sygnatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem u siebie taką rzecz - zaplecze ma filtr - 2 miechy - ale pozycjonowana strona nic nie straciła na wartości - jest Top 1. Moim zadnie filtr na zapleczu nie osłabia pozycjonowanej stronki a im starsze zaplecze tym lepiej. Mam Parę domen (istnieją od 4 lat) i są w archive.org które chciałem kiedyś specjalnie zmasakrować (dokładnie 2 domeny) aby dostały filierek i nie udało się. Natomiast parę nowych dostały filtr jednak pozycjonowana stronka póki co nie straciła na wartości.

Kup fantastyczne psy yorki lub maltańczyki.

Chcesz mieć ciepło w domu ? kup kotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności