Skocz do zawartości

Nowa, stara Unitra - reaktywacja


SzlafRock

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś był to kultowy sprzęt często nie osiągalny dla wszystkich. Jakością wykonania i brzmienia dorównywał i często przewyższał inne urządzenia w swojej klasie. Powraca. Oby na stałe.

 

 

 

 

 

  • Like 1

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzlafRock napisał:

Kiedyś był to kultowy sprzęt często nie osiągalny dla wszystkich. Jakością wykonania i brzmienia dorównywał i często przewyższał inne urządzenia w swojej klasie.

 

Nie bez powodu wraca się do lampowych wzmacniaczy, które dla słuchawek potrafią kosztować 20 000 PLN. Diorę, która podobno działa, zabiły "jamniki" czyli dwukaseciaki z Wiednia (jak dobrze pamiętam) na początku '90 lat. Diora działa, ale to raczej tylko nazwa, a sprzęt jest z Chin.

 

Zaskoczyło mnie, że Radmor dobrze się trzyma. Chyba robi sprzęt dla wojska. Ja tę firmę za komuny ceniłem najwyżej. Chyba dlatego, ze robili nie tylko sprzęt audio, ale dla telekomunikacji, czy radiotelefony. Miałem okazję poznać jednego z ich dyrektorów i zamówić parę dobrych zestawów telekomunikacyjnych dla Niemców na początku lat '90 :)

  • Like 1

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampowy sprzęt jest produkowany cały czas. Stał się jednak niszowy za sprawą automatyzacji i miniaturyzacji co przekłada się na cenę. 

 

Miałem kiedyś sprzęt Unitry (każdy chyba miał) oraz Radmora 5412 i bardzo dobrze wsponunam. Ten ostatni wyprzedził swoją epokę. 

Bardzo dobrze, że ludzie z kasą reaktywują polskie znane i dobre marki. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unitra i głośniki Tonsil z Wrześni ;) 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Trotyl napisał:

Lubię kanał tego Pana (...)

 

Temat interesujący, lektor irytujący, niestety.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności