Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Już sie martwiłem że będzie wypłata dopiero w sylwestra a tu

u mnie w końcu doszła...Dzisiaj jakoś przed 12.00.

Z tym że ja jeszcze w dolarkach wypłacałem...:)

Przynajmniej będzie co przepic na sylwestra..:)

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w tym tyle, ze wiem o progu. Zostal przekroczony w terminie i na koncie jest "platnosc wydana" 29 grudzien. Z tego konta mialem regularne wplywy od 1.5 roku czy nawet dluzej, wiec nie wiem co moze byc nie tak. Zadnych zmian nie wprowadzalem. Moze dojdzie w poniedzialek ;)

P.S. konto osobiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj logujac sie na konto znalazlem info:

WAŻNE: Twoje płatności są aktualnie wstrzymane. Musisz podjąć odpowiednie kroki, aby zwolnić tę płatność.

Kliknij poniższy link w polu Wymagana czynność, aby otrzymać informacje jak zwolnić płatności. Zmiany wprowadzone w te ustawienia mogą być wprowadzone w tym miesiącu lub w cyklu następnego miesiąca.

Wymagana czynność

EFT nie powiodło się - proszę podać i zweryfikować nowe konto bankowe

* Mieliśmy problem techniczny z Twoją przedpłatą. Nie mogliśmy przelać jej na Twoje konto.

Co robić dalej:

1. Te konto bankowe nie ma już możliwości przyjmowania płatności EFT. Jeśli chciałbyś otrzymywać płatności przy pomocy EFT, proszę podać i zweryfikować inne konto bankowe.

2. Ewentualnie możesz wybrać inną formę płatności.

Nie wiem jaki mogl byc problem, tymbardziej, ze nic nie zmienialem. W listopadzie normalnie przyszly pieniadze. W mBanku nic nie wiedza.

Mial kiedys ktos z Was cos podobnego? Co moglo byc przyczyna? Inne przelewy (z Polski) 29,30 grudnia normalnie przychodzily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekierowalem wyplate na inne konto. Zastanawiam sie tylko co moglo byc powodem odrzucenia, skoro wczesniej wszystko smigalo bez zarzutów :) Moze koniec roku i bankowe zawilosci mialy na to wplyw? W sumie juz mniejsza o to. Wiecej kasy bedzie na koniec stycznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proponuję zrobić podobną akcję, jak motycykliści, których kilkudziesięciu zapłaciło jeden po drugim za przejazd autostradą A4 z Krakowa do Katowic jednogroszówkami... Wszystkie dzienniki telewizyjne ich pokazały...

Tutaj przyszedł mi do głowy podobny pomysł - każdy, kto nie dostał przelewu w terminie, wysyła do G maila z dedykacją (dedykacja: podpięty link do Youtuba do jednego ze szlagierów z moich licealnych czasów):

https://www.youtube.com/watch?v=vrE_oy9LzJU...feature=related

Jak będzie tych maili bardzo dużo, to TVN24 i RMF na pewno zauważą taki protest tak samo szybko, jak akcję motocyklistów... (sytuacja analogiczna - i Mostostal administrujący wiecznie remontowaną płatną A4 i Google korzystają perfekcyjnie z roli monopolisty (wg. podręczników akademickich monopol zaczyna się przy przejęciu więcej niż 70% danego rynku) i są "nie do ruszenia" mniej więcej przez tyle samo lat...).

PS. dla młodszych (i Moderatora): jak ktoś mi nie wierzy, lub nie wie, że to był naprawdę przebój, to może uwierzycie Radiu ESKA i Michałowi Figurskiemu:

. To jedyny na świecie cover (czego Figurski nie powiedział, bo w sumie kogo teraz to interesuje) kawałka "The Last Time" The Rolling Stones z 1965 r.: https://www.youtube.com/watch?v=BzZHmHqEE7k (nawet na forum PiO przy okazji besztania Gugla mozna łyknąć trochę historii ;) ). Pierwsza zwrotka w coverze dotyczy powszechnego w latach 80-tych nawoływania władz do oszczędzania w praktycznie jedynym wtedy w Polsce PKO (w linku jako proteście: dawania reklam w G), druga reakcji na ZOMO-wca (w linku jako proteście: monopolu G), a trzecia życia studenckiego, czyli jednej z niewielu wtedy form wolności (w linku jako proteście: olewania reklam w G)...

A może Janowski puści ten historyczny kawałek i zrobi dedykację dla Gugla w "Jaka to melodia?"

Edytowane przez Marmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Ale ja mam lepszy pomysł.

Niech każdy, kto jest niezadowolony z działań Google, po prostu przestanie korzystać z AdSense i przeniesie się do konkurencji. Konkurencja się ucieszy, bo wyemituje więcej reklam. Google się nie ucieszy, bo straci kasę.

Ja też się ucieszę, bo będę miał wyższe stawki CPC licytowane przez reklamodawców. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności