Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraz sobie ze na tym forum sa ludzie ktorzy utrzymuja sie z Adsense (czytaj m.in. ja)

wiec dla mnie opuznienie kasy o 4 dni na ten przyklad jest katastrofa bo place za biuro, ZUS nie czeka, podatki nie czekaja, a i rachunki lubie placic w terminie, tak nie dziw sie utrzymuje firme z Adsense a do tego 2 pracownikow, wiec nie czepiaj sie ludzi ktorzy czekaja na Kase jak na zbawienie, ok??

Po pierwsze skąd te nerwy?

Po drugie.

Trudno mi uwierzyć, że ludzie utrzymujący się z adsense są tak nieodpowiedzialni i posiadając firmę, biuro, zatrudniając pracowników nie posiadają żadnej rezerwy na "wszelki wypadek". No, ale to zupełnie inny temat.

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymujesz firmę, 2 pracowników i wsio z adsense? Nie rozbiłeś źródła dochodów przynajmniej na 2? Chyba lubisz mieć pełno w gaciach :)...

Edytowane przez CrashXT

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraz sobie ze na tym forum sa ludzie ktorzy utrzymuja sie z Adsense (czytaj m.in. ja)

wiec dla mnie opuznienie kasy o 4 dni na ten przyklad jest katastrofa bo place za biuro, ZUS nie czeka, podatki nie czekaja, a i rachunki lubie placic w terminie, tak nie dziw sie utrzymuje firme z Adsense a do tego 2 pracownikow, wiec nie czepiaj sie ludzi ktorzy czekaja na Kase jak na zbawienie, ok??

Nie no, raczysz żartować, że zatrudniasz 2 osoby i nie masz żadnej gotówki w zapasie na wypłaty :) i jedynie czekasz na przelew z adsense żeby przeżyć?

Albo żartujesz z tymi pracownikami (no chyba, że to dwóch gimnazjalistów którym płacisz 100 PLN miesięcznie bez umowy), albo jesteś najbardziej nieodpowiedzialną osobą jaką to forum (i nie tylko to) widziało, a na miejscu Twoich pracowników uciekałbym z takiej "firmy" z szybkością światła.

a opóźnienie 4 dni, powiedzmy zamiast 25 to 29(bo rozumię, że właśnie o takie opóźnienie chodzi) nie ma żadnego wpływu ani na podatek, ani na ZUS. No chyba, że masz jakieś specjalne terminy w ZUSie i US.

Sorry, że się czepiam, ale takie dyrdymały wypisujesz, że palce same mi zaczęły stukać w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do boloo nikt nei powiedzial ze pracuje i mam firme w Polsce, napisalem o Zusie i podatkach bo instytucje ktore musze utrzymywc istnieja i tutaj

do No More google a czemu nie jak czlowiek pol zartem pol serio sie denerwuje to mozesie wkurzyc jak komus akurat w watku o "plakaniu" czlowiek sobie pomarudzi

oczywiscie ze mam rezerwy i nie mart sie przezyje :(

do crash nie powiedzialem ze utrzymuje tylko i wylacznie z Adsense ale oplacam wszystkie koszty z Adsense (to dla mnie wieksza skarbonka na koszty)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności