Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chamstwo! oczywiście mam pretensję do mBanku bo tylko on daje xxxx od kilku miesięcy.. za dużo Klientów chyba mają...

mbank ma za dużo Klientów, za mało mocy przerobowych do autoryzacji przelewu... dlatego od 00001 do 49999 dostali dziś a 50000-99999 dostaną w poniedziałek.

Edytowane przez bestos

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mu się musiało pomieszać bo wypłaty idą z konta w PL i lecą elixirem, więc nikt nie musi autoryzować przelewów. Bardziej podejrzewałbym za małe moce przerobowe w Adsense, bo przecież te przelewy jakoś muszą zrobić, pewnie wklepywali od rana i do 13 zdązyli wklepać ile zdążyli a po 13 wklepywali dalej i nie załapało się na ostatnią sesję wychodzących. Więc przyjdą pierwszą sesją w poniedziałek, czyli w mbanku w okolicach 12 - przeważnie 12:20

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My stawiamy spamy automatycznie i myslicie, ze google wklepuje to recznie? :)

Myślę, że może i jakoś automatycznie to leci do akceptacji, ale pewnie ktoś to jeszcze weryfikuje czy nie ma np. pomyłki i dopiero zatwierdza przelew.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest jakaś autoryzacja przecież to idzie z innego banku. Pierwszy zauważyłem PIP więc wątpie że to adsense dało ciała, w mbanku nie mieli czasu kiedy puścić do mnie :)

Janekszeryf gdyby to tylko o mnie chodziło :) Na tą kasę czekało kilka osób + US :D

Teraz już wiecie dlaczego ten temat się tak nazywa???

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności