Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Zdłutowałem, bo pomyślałem że ban mi zabierze ostatni promyk nadziei i źródło informacji.

Swoją drogą. Jestem w AS od chyba 6 lat. 3 lata temu osiągałem całkiem dobre wyniki finansowe. Od tego czasu dostaję mniej niż połowę tego co 3 lata temu. Biorąc pod uwagę że moje strony przez ten czas produkują jakieś 2,5 do 3 razy więcej u/u i generują znacznie więcej wyświetleń dostaję teraz kieszonkowe a nie kasę.

Dwa lata temu przystąpiłem do jakiegoś programiku partnerskiego, bardziej dla tego że dzięki niemu mogłem prezentować u siebie dodatkowe treści idealnie uzupełniające to co miałem na stronie. W porównaniu z AS była to kasa na waciki, jednak doskonałe wyniki finansowe google i rosnący zysk giganta przekładający się wyraźnie na spadek moich zarobków spowodowały że teraz ten programik partnerski płaci lepiej i więcej niż google. Następne spadki zarobków o 200 zł spowodują, że podziękuję google i zaczne szukać reklamodawców na własną rękę. Więcej pieprzenia ale będzie jakaś kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aplek to pewnie przelewy na potwierdzenie konta bankowego? One przychodzą kilka dni po zgłoszeniu nowego konta. Alior Sync też jeszcze nie zanotował wpłaty.

Ciężko znaleźć dobry zespół na wesela Rzeszów, dlatego wybierz Tak Czy Nie i zorganizuj ślub swoich marzeń. Dla tych co chcą pożegnać kogoś bliskiego, stypa Rzeszów będzie najlepszym rozwiązaniem. Czytaj także nasz blog o ślubach, aby wiedzieć dokładnie jak wszystko przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aplek to pewnie przelewy na potwierdzenie konta bankowego? One przychodzą kilka dni po zgłoszeniu nowego konta. Alior Sync też jeszcze nie zanotował wpłaty.

Chodzi mi o wpłaty z kod AdSense, nie o konta testowe. Dziwne pierwszy raz od 5 lat zdarza mi się coś takiego. Ale widzę że inni też mają z tym problem, dziwi mnie jedno, że jeden przelew doszedł, a na drugi czekam (tak jak inni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności