Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Jak każdy z Was czekam na pieniądze jednak to nie powód do wydzwaniania po całym kraju w stylu "gdzie są moje pieniądze.. " Jeżeli kasa dojdzie do końca tygodnia to i tak szybciej niż planowano, bowiem płatności oficjalne wykonywane są w ostatnim dniu danego miesiąca, proszę...

Ale te pieniądze były już wysłane 21...

Wątpię ,że to kwestia kwoty. Myślę ,że w przeciwieństwie do większości z tego forum czekam na mały przelew i wciąż go nie ma.Myślę,że przelewu są w Olsztynie i że jeszcze nie puścili przelewu.

Edytowane przez lorkos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jak każdy z Was czekam na pieniądze jednak to nie powód do wydzwaniania po całym kraju w stylu "gdzie są moje pieniądze.. " Jeżeli kasa dojdzie do końca tygodnia to i tak szybciej niż planowano, bowiem płatności oficjalne wykonywane są w ostatnim dniu danego miesiąca, proszę...

Ja na 200 zł też bym polał grubym moczem. Niektórzy jednak dostają znacznie większe kwoty, które często sa poodstawą ich budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 dni nie minęło i taka panika, dzień Matki Boskiej Pieniężnej nadejdzie, spokojnie;) Później dojdzie to więcej zostanie Wam na weekendowego grilla. Pomyślcie ile ludzie czekają na kasę z Amber Gold;) A wy po kilku dniach panike siejecie, straszycie populacje forum żyjącą z reklam. Piwko i spokojnie czekajcie.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam, że nie ma co panikować. Google ma czas do końca miesiąca więc nie wiem skąd ta panika, że kasa przyjdzie po długim weekendzie.

Poza tym nie zdarzyło mi się nigdy zaobserwować by przelew z AS mBank księgował wcześniej, niż przed 15:00. U mnie zawsze kasa wpływała w sesji o 15-stej, więc przewiduję, że dzisiaj też tak będzie.

Nie ma co liczyć tylko na AS bo można się nie raz przejechać, zwłaszcza przyjmując za pewniaka, że Google zapewni stały dochód, z którym wiążemy plany na przyszłość :)

A wątek śledzę z ciekawości bo nie chce mi się za każdym razem logować na konto :)

Edytowane przez Piter77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności