Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Z polskimi stawkami za klik :) ??

Fajne są w USA, UK, Japoni, Niemczech

Już sie wypowiadałem na ten temat gdzie są najwyższe kliki.

jeszcze raz przekopiuje jak wyglada sytuacja u mnie

olska.........................0,2$ na 1000 wyswietlen reklam (jedno z ostatnich miejsc)

WIelka brytania...........0,7$ na 1000

Szwecja i finlandia,,,,,,,0,9$ na 1000 - TOP 3 i UWAGA zaskoczenie 0,9$ ma również RPA

USA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,1,0$ na 1000 - TOP2

Japonia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,2,8$ na 1000 - TOP1

Jak polskie kliki to wyswietlenia strony musza być w granicy 15 mln wyswietlen/miesiąć

Przeliczając polskie kliki u mnie to wystarczy 3,5 mln odsłon strony/miesięcznie by mieć 10k (ustawione 3 reklamy dla każdej podstrony), wiem, że jest kilka tematyk lepiej płatnych niż moja, chociażby motoryzacja czy medycyna. Najwyższe kliki mam z Japonii, Australii, Danii i Norwegii. U mnie jeszcze daleko do kwoty 5 cyfrowej, ale zdarzy się wyciągnąć ponad 200 zł na dzień, problem w tym, że czasami mam nawet mniej niż 100 zł. 15 mln to chyba jak się ma jakąś rozrywkową tematykę, ale i ruch an takiej stronie łatwiej zdobyć więc an na jedno wychodzi.

Sprzątanie po zgonach https://sprzataniepozgonach.pl/

Dezynfekcja i dezynsekcja https://www.isotech-pestcontrol.pl/
Ptaszyniec kurzy https://zwalczanie-ptaszynca.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem odpowiedź z niby supportu google że jak nie dostane kasy do 1 maja to UWAGA: mam dostarczyć "skan dokumentu z banku o nieotrzymaniu przez Pana płatności".

Już widzę minę pani z banku, którą poproszę o zaświadczenie o nieotrzymaniu przelewu z google.

Czy oni ochujeli?

Edytowane przez ftp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem odpowiedź z niby supportu google że jak nie dostane kasy do 1 maja to UWAGA: mam dostarczyć "skan dokumentu z banku o nieotrzymaniu przez Pana płatności".

Już widzę minę pani z banku, którą poproszę o zaświadczenie o nieotrzymaniu przelewu z google.

Czy oni ochujeli?

Chodzi im o wyciąg z banku ostatnich płatności

a z drugiej strony informacja pocieszająca która informuje że pieniądze będą na pewno do końca miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskimi stawkami za klik :) ??

Fajne są w USA, UK, Japoni, Niemczech

Już sie wypowiadałem na ten temat gdzie są najwyższe kliki.

jeszcze raz przekopiuje jak wyglada sytuacja u mnie

olska.........................0,2$ na 1000 wyswietlen reklam (jedno z ostatnich miejsc)

WIelka brytania...........0,7$ na 1000

Szwecja i finlandia,,,,,,,0,9$ na 1000 - TOP 3 i UWAGA zaskoczenie 0,9$ ma również RPA

USA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,1,0$ na 1000 - TOP2

Japonia,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,2,8$ na 1000 - TOP1

Jak polskie kliki to wyswietlenia strony musza być w granicy 15 mln wyswietlen/miesiąć

pozostaje nauka Japońskiego :D Już zapisuję się na Japonistykę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również potwierdzam mBank - do dziś brak wpływu eh :)

A u mnie już od kilku dni. mBank, zwykłe konto, nie premium czy coś, w złotówkach.

rozumiem, że dostałeś wypłatę z konta złotówkowego tak ?

W takim razie znalazłeś się w gronie wybrańców - szczęśliwców :)

Z informacji jakie zebrałem wynika, że jeśli ktoś dostał przelewy z kont w PLN to były to raczej niewielkie wypłaty - więc jeśli możesz pochwal się ile cyfr miała Twoja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności