Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam co miesiąc te same opinie, jęki, piski i mam wrażenie, że kiedyś opóźniony przelew z AdSense może poważnie zachwiać polską gospodarką. Co ciekawe giełda też dziś na czerwono, może jutro się zazieleni :tancze:

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszyscy się przyzwyczaili do wcześniejszych wypłat... a G ma czas do 30 ... to , że płacą wcześniej to już ich "dobra wola" :tancze:

No w sumie masz racje, ale na tym przykladzie odrazu nasuwa sie słowo: "monopol" Google coraz bardziej olewa nas, wydających reklamy na swoich stornach, nie chodzi moze o te kilka dni, no ale coraz gorzej nas traktują : pozniejsze wypłaty, coraz nizsze stawki,bany i wiele innych. Juz samo to ze płacą MIESIĄC PO zarobieniu pieniędzy.... a nie jak wiekszość pracowawców-odrazu po wykonanym zleceniu/odpracowaniu godzin.

Ogłoszenia turystyczne -wyjeżdzasz z rodziną na wakacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry i tu sie mylisz maja prawo przelewac miesiac później, jak wystawiasz fakture tez mozesz wystawic termin platnosci a zapisujac sie do programu partnerkiego wyraziels na to zgode :tancze:

a do MF i innych czepialskich kurde dajdzie chociaz tutaj poanrzekac i poplakac nooooooooooooooooo

W domu rybki nie pozwalaja, na strychu tesciowa, w piwnicy kochanka, ba balkonie sasiadka, a i na forum nie mozna ponarzekac co za zycie ;) ide sie ciac :) tfu tnąc, tfu przyciac wlosy :D

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry i tu sie mylisz maja prawo przelewac miesiac później, jak wystawiasz fakture tez mozesz wystawic termin platnosci a zapisujac sie do programu partnerkiego wyraziels na to zgode :)

.. ze mają prawo to mam tego swiadomosc... tylko wlasnie chcę zwrócic uwagę na to, że coraz bardziej przy tym wykorzystuja "pracownika", gdyż wiedzą, ze sa praktycznie monopolem i wszyscy sie od nich nie odwrócą... bo gdzie pojdą??? :tancze:

Ogłoszenia turystyczne -wyjeżdzasz z rodziną na wakacje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności