Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Nagroda za spam

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo po prostu google czeka na jak najnizszy kurs dolara...

przeciez w ostatnich dniach znów leci na łeb na szyje. dzisiaj juz tylko 2,14...

dla nich chyba kurs dolara nie ma znaczenia... Oni płacą tyle ile mają w dolarach, a ile my za to dostaniemy to już chyba nie ich problem... :)

I wyluzujmy ;) Nie dziś to jutro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hooli a Tobie wszystkie dwadzieścia kont zbanowali?

Słyszałem że Twoja nasza-klasa.pl też wpadła pod kosiarke ;)

Nie siejcie takiej paniki :P Bo po pierwszych kilku wczorajszych postach naprawde się nabrać można ;)

Edytowane przez adas_5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adas_5 poszly wszystkie 40, dzwonil do mnie szef z gazeta.pl - "co jest grane, gdzie moja kasa?" ;) itp. itp.

A tak powaznie, to polecialem z 1 kontem, najbardziej mnie rozbraja ze jako powód podali brak powodu ;) Ale domyslam sie, ze ktos skorzystał z opcji "uprzejmie donosze", zamiast mi doniesc, ze jakas nieprawidlowosc jest na stronie (chyba umieszcze informacje, ze jak ktos zobaczy cos co nie gra, to neich sie do mnie zglosi, gwarantuje nagrode w postaci $$), to od razu walą do wielkiego G :P Polska mentalnosc. ROzumiem, ze ktos umyslnie "oszukuje" na maxa... Ale jak 99% strony jest wporzo i co najwazniejsze dziala takie konto np. 3 lata? Szkoda słow ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przed 30 sie wyrobili

I niech trzymają tak dalej :P Sam też nie panikuję przed 30 ... a jak kasa przychodzi wcześniej to tylko niespodzianka :)

Teraz trzymajmy kciuki za kurs ... mam nadzieję, że wychwycą ten koło 2.2 :D

Edytowane przez barat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności