Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Co miesiąc ta sama heca...

Panowie przelew przychodzi z polski już po przeliczonym kursie,

więc każdy ma taki sam kurs, nieważne jaki to jest bank, na dowód tego można to sobie sprawdzić w historii płatności w Googe Adsense.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co u was też z zarobkami słabo w tym miesiącu? Bo ja to coraz więcej pracy wkładam w stronki, pozycjonowanie, tworzenie nowych i wszystkie staty idą w górę oprócz zarobków :/

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) kiedys przelewy byly max 26 :) zz tego co pamietam i zarobki siegaly za reklame 300x250 na stronie rozrywkowej przy 1200 kliknieciach min:50 $ :) teraz zarobki sa mozna powiedziec :) parokrotnie mniejsze i jeszcze przeciagaja wyplaty by procent nalapac , mozna ujac to czystym oszustwem :)))) na dzien dzisiejszy klikniec jest ok 400-500 zarobki ;/ 2-8$ ;/ ctr ok 3,5 ze wszystkich reklam cpm ok 0,20 czasami mniej ;/ niedlugo adsense nie bedzie sie oplacac ;/ proponuje by stworzyc portal stowarzyszenia reklamodawcow GOOGLE :) gdy uzbierala by sie spora ilosc uzytkownikow w ekipie (wylaczyc wyswietlanie reklam i napisac list do google) sadze ze jedynie takie wyjscie by bylo najlepsze poneiwaz :) google nie bedzie rozmawiac z prywaciarzami jak my :) aleee... gdy do ekipy dolaczylo by ok 1000 osob ktore wyswietlaja reklamy :) i wylaczylo by to - napewno google zastanowilo by sie nad decyzjami zwiazanymi z obnizeniami stawek itp :) sama mysl ze 1000 osob znalazlo bys ie od tak poniewaz kazdy uzytkownik google ktory wspopracuje tak jak ja:) od 4 lat jest NIEZADOWOLONY :) wszystko zalezy od pomyslowosci uzytkownikow sieci web :) taki pomysl mialem juz parokrotnie o stworzeniu takiego stowarzyszenia i na znak procesu zablokowac wyswietlan ie reklam na 7dni np i napisac list do google adsense - w sprawie wyjasnienia co rocznego spadku w zarobkach itp. i czy uzytkownicy moga liczyc na wyzsze stawki za klikniecie a nie TAKIENISZOWE!! mam nadzieje ze do tego topicu zostanie stworzony oddzielny temat :) na znak PROTESTU przeciw google i zanizaniu stawek za kliki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o samą Polskę to tym bardziej google nie będzie brało tak małą ilość głosów pod uwagę.

myślisz że tysiąc osób zmusi google to odkręcenia kurka z procentami prowizji dla wydawców? przecież musieliby to zrobić na całym świecie bo każdy chciałby więcej miec dla siebie.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności