Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

W GAS jest również masa przyzwoitych, wartościowych stron, na których reklama opłaca się zarówno wydawcom jak i reklamodawcom, mimo że Google sporą część bierze za pośrednictwo.

Zgadza się. Tych wartościowych dla reklamodawców stron jest mnóstwo. Ale mimo wszystko, jest ich za mało... Bo reklamodawcy szybciej wyrobią sobie opinię negatywną widząc kilka śmietników, niż pozytywną widząc swoje reklamy na kilkunastu porządnych stronach.

To Ty chcesz mieć duże CTR, niekoniecznie reklamodawca (a jak napisałem - fora są dobrym miejscem dla reklamodawców - i nadal się będe tego trzymał)!

A ja Ci wyjaśniłem, że dopasowanie reklamy do grupy tematycznej mierzy się CTRem. I jeśli CTR na forum o temacie X jest mniejsze, niż na witrynie tematycznej o temacie X, reklamodawca nie będzie się długo zastanawiał.

A pewnie o kampaniach brandingowych też mało słyszałeś, gdzie klikalność w reklamy jest naprawdę mało ważna ...

Takie kampanie to interes życia dla wydawców AdSense, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wysłanie płatności zaplanowano na 30 bieżącego miesiąca. Czeki dostarczane standardowo powinny dotrzeć w ciągu 4 tygodni, w zależności od lokalizacji docelowej. W przypadku korzystania z opcji przelewów elektronicznych (EFT) lub zabezpieczonej dostawy ekspresowej płatność powinna dotrzeć do 5 dnia następnego miesiąca. "

PIP 30'tego? Czyli płatność faktycznie przyjdzie dopiero 4-5 maja.

Sposoby oszczędzania, inwestowania w lokaty i obliczanie podatku belki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem wcześniej że pip w środe, kaska w czwartek ;]

Google nigdy dotąd się nie spóźniało z wypłatą tak żeby przeciągnąć na kolejny miesiąc, nawet w 28 dniowym lutym, więc teraz też nie miałem obaw.

Ale chyba pierwszy raz dopiero 30 będzie kasa - zgodnie z tym co podają w informacji o płatności w koncu.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności