Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamierzam bronic swojej racji ze względu na :

""""""""""""

Czy otrzymam pozostałe przychody z programu AdSense?

O ile przesłane do Ciebie powiadomienie nie zawiera informacji o tym, że nie otrzymasz pozostałych płatności, zostaną Ci one wypłacone pod warunkiem, że saldo Twojego konta przekracza 10 USD. Płatności zostaną dokonane zgodnie z naszym stałym harmonogramem płatności.

Zgodnie z Warunkami umowy, programu AdSense Google zastrzega sobie prawo do wstrzymania płatności wydawców z powodu naruszenia postanowień umowy programu.

""""""""""

otrzymałem zaś wiadomośc ze po ponownej analizie konta stwierdzili ze zagraza dla reklamodawcow finansowe zagrozenie... jednak nie otrzymalem info o tym ze nie zostaje konto zablokowane lecz wylaczone i podziekowali za wspolprace i prosili o wyrozumialosc... czyli sami zrezygnowali ze wspolpracy, a zgodnie z regulaminem który znajdować sie powinen tutaj : https://www.google.com/adsense/static/pl/PL...lizedTerms.html (NIE DZIAŁA WWW - kolejne niedopracowanie ze strony google) moja www nie naruszala zasad i naleznosc powinnai mi wyplacic ;) nawet sam fakt ze nie zawarli informacji tez ze platnosci nie otrzymam daje mi do zrozumienia ze wyplaca mi naleznosc...

jak myślicie co zrobią z tym fantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączone == zablokowane.

Kasy nie wypłacą, nie masz się co łudzić.

Nie jedna osoba miała przypadek taki jak Ty, ale jeszcze nie słyszałem aby komuś udało się dostać wypłatę po wyłączeniu jego konta.

A regulamin masz tutaj, https://www.google.com/adsense/localized-terms

EDIT: Jest mBank ;) Kurs 3,160.

Edytowane przez adby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności