Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie myślę, że skoro każdy z nas ma identyfikator płatności oraz numer płatności to płatność musiała wyjść z systemu i gdzieś sobie wisi. Ciekawe tylko gdzie i kto na tym zarabia...

bo skoro są przydzielone numery dla płatności to nie jest to zwykły komunikat w stylu "spoko, spoko, dostaniesz pieniądze, lada moment"

Edytowane przez Piter77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że pip-ują z wielu krajów dla 21.april 2013

https://www.webmaster...nse/4566881.htm

PIP-ują, PIP-ują i chwalą Google za szybką płatność, a u nas co?

Z tego co widzę to tam kasa przyszła 23-go, u nas również ci co mieli w EUR dostali, a te przelewy w PLN gdzieś jednak wiszą.

No nic, pożyjemy, zobaczymy... ciekawa sprawa :)

Edytowane przez Piter77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację. Kwota 4 cyfrowa więc mam lekką sraczkę :) Konto w PLN. Informacja, że kasa wyszła 21 jest w panelu. Pieniędzy nadal nie widzę na koncie (mBank). Napisałem do supportu i otrzymałem odpowiedź:

Dostałem odpowiedź z supportu w sprawie braku pieniędzy na koncie:

Witamy Panie *******,

Dziękujemy za wiadomość.

Niedawno, jak zapewne Pan pamięta, pańskie konto zostało przemigrowane na nową platformę płatności EFT. Ta forma płatności wymaga od 4 do 10 dni na zrealizowanie przelewu.

Więcej informacji można znaleźć w tym artykule pomocy.

https://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=pl&answer=65090&topic=1316579&parent=1250105&rd=1#3

Na chwilę obecną mogę tylko przeprosić za niedogodność i poprosić o cierpliwość.

Gdyby jednak należność nie dotarła z dniem 1.05.2013 proszę odpisać na tego maila i rozpoczniemy dochodzenie z bankiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację. Kwota 4 cyfrowa więc mam lekką sraczkę :) Konto w PLN. Informacja, że kasa wyszła 21 jest w panelu. Pieniędzy nadal nie widzę na koncie (mBank). Napisałem do supportu i otrzymałem odpowiedź:

Dostałem odpowiedź z supportu w sprawie braku pieniędzy na koncie:

Witamy Panie *******,

Dziękujemy za wiadomość.

Niedawno, jak zapewne Pan pamięta, pańskie konto zostało przemigrowane na nową platformę płatności EFT. Ta forma płatności wymaga od 4 do 10 dni na zrealizowanie przelewu.

Więcej informacji można znaleźć w tym artykule pomocy.

https://support.goog...=1250105&rd=1#3

Na chwilę obecną mogę tylko przeprosić za niedogodność i poprosić o cierpliwość.

Gdyby jednak należność nie dotarła z dniem 1.05.2013 proszę odpisać na tego maila i rozpoczniemy dochodzenie z bankiem.

To miłe, że Ci odpisali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mała podpowiedź: jak już zweryfikujecie nowe konto, staje się ono aktywne do wypłat. Radzę nie zmieniać na stare i nie kombinować, gdyż w ustawieniach płatności widać tylko 4 ostatnie cyfry numeru konta, przez co łatwo się zamotać które konto jest z dobrym, a które złym numerem BIC.

Chcesz powiedzieć, że nowo dodane i zweryfikowane konto automatycznie staje się : WYBRANE ? Skąd masz takie info ? Jakiś baran w Adsense wymyślił ten układ z identyfikacją konta bankowego po 4 ostatnich znakach.

Szlag by trafił też ten idiotyczny Idea Bank. Jak można zmienić tak ważną sprawę i potraktować to jak mało istotny duperel i nie poinformować odpowiednio klientów.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nasza kasa była na dobrej ścieżce i po dobrym kursie :faja:

Beznadziejny nowy system płatności: w niedzielę wysyłają maila, że płatność nadana (w niedzielę?) i mam czekać aż do 10 dni? Pogięło ich chyba. Mogli tych maili nie rozsyłać i nie byłoby lamentu.

125x125_2.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności