Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani! Minęło tyle dni, że ci co mają 3 cyfrowe kwoty jak również ci co mają 4 cyfrowe wypłaty zaczęliby zgłaszać masowo wpływy. Nie wierzę w jednostkowe przypadki! Zacznę wierzyć, gdy w jednym czasie 2-3 osoby na raz potwierdzą, że dostały kasę! Resztę można między bajki włożyć.

Jako pewniak można przyjąć, że chodzi o PLN.

Jest ktoś, kto ma wypłatę w EUR, a jej do dziś nie dostał ?! Chyba nie!

Edytowane przez Piter77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Minęło tyle dni, że ci co mają 3 cyfrowe kwoty jak również ci co mają 4 cyfrowe wypłaty zaczęliby zgłaszać masowo wpływy. Nie wierzę w jednostkowe przypadki! Zacznę wierzyć, gdy w jednym czasie 2-3 osoby na raz potwierdzą, że dostały kasę! Resztę można między bajki włożyć.

Jako pewniak można przyjąć, że chodzi o PLN.

Jest ktoś, kto ma wypłatę w EUR, a jej do dziś nie dostał ?! Chyba nie!

Jedyny plus jaki znajduję w tej całej sytuacji i ewentualnej wypłacie na początku maja to późniejsze odprowadzenie podatku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Minęło tyle dni, że ci co mają 3 cyfrowe kwoty jak również ci co mają 4 cyfrowe wypłaty zaczęliby zgłaszać masowo wpływy. Nie wierzę w jednostkowe przypadki! Zacznę wierzyć, gdy w jednym czasie 2-3 osoby na raz potwierdzą, że dostały kasę! Resztę można między bajki włożyć.

Jako pewniak można przyjąć, że chodzi o PLN.

Jest ktoś, kto ma wypłatę w EUR, a jej do dziś nie dostał ?! Chyba nie!

Jedyny plus jaki znajduję w tej całej sytuacji i ewentualnej wypłacie na początku maja to późniejsze odprowadzenie podatku :D

A ja widzę taki plus, że ludzie w końcu uświadomią sobie, że Google to nie wszystko i nie można opierać swojego biznesu w oparciu wyłącznie o AdSense! To jeden z wielu przypadków, które mogą uświadomić tym szczęśliwcom, którzy nie dostali niespodziewanego bana, że mimo braku bana nie można też liczyć na kasę, przynajmniej na ZAKŁADANY DZIEŃ.

Choć mam wypłaty w AS na dobrym poziomie, to np. przez ich regulamin nie traktuję ich poważnie - BO NIE MOŻNA! Traktujmy ich jako dodatkowe źródło dochodów i liczmy na siebie.

Nie ważne ile kto zarabia na AS - zawsze jest to dodatek, który w każdej chwili może zniknąć!

Liczmy na swoje strony, by było ich wiele, aby były na tyle wartościowe by wstawiając jakieś inne reklamy można było wyżyć. Wyżyć np. z adTaily to jest wyzwanie! Niech ktoś napisze, że stać go na życie z tej sieci, to będzie moim guru :-) Tak trzeba mierzyć moim zdaniem i nie oglądać się na Google!

Edytowane przez Piter77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Minęło tyle dni, że ci co mają 3 cyfrowe kwoty jak również ci co mają 4 cyfrowe wypłaty zaczęliby zgłaszać masowo wpływy. Nie wierzę w jednostkowe przypadki! Zacznę wierzyć, gdy w jednym czasie 2-3 osoby na raz potwierdzą, że dostały kasę! Resztę można między bajki włożyć.

Jako pewniak można przyjąć, że chodzi o PLN.

Jest ktoś, kto ma wypłatę w EUR, a jej do dziś nie dostał ?! Chyba nie!

Jedyny plus jaki znajduję w tej całej sytuacji i ewentualnej wypłacie na początku maja to późniejsze odprowadzenie podatku :D

A ja widzę taki plus, że ludzie w końcu uświadomią sobie, że Google to nie wszystko i nie można opierać swojego biznesu w oparciu wyłącznie o AdSense! To jeden z wielu przypadków, które mogą uświadomić tym szczęśliwcom, którzy nie dostali niespodziewanego bana, że mimo braku bana nie można też liczyć na kasę, przynajmniej na ZAKŁADANY DZIEŃ.

Choć mam wypłaty w AS na dobrym poziomie, to np. przez ich regulamin nie traktuję ich poważnie - BO NIE MOŻNA! Traktujmy ich jako dodatkowe źródło dochodów i liczmy na siebie.

Nie ważne ile kto zarabia na AS - zawsze jest to dodatek, który w każdej chwili może zniknąć!

Liczmy na swoje strony, by było ich wiele, aby były na tyle wartościowe by wstawiając jakieś inne reklamy można było wyżyć. Wyżyć np. z adTaily to jest wyzwanie! Niech ktoś napisze, że stać go na życie z tej sieci, to będzie moim guru :-) Tak trzeba mierzyć moim zdaniem i nie oglądać się na Google!

Wiesz jeśli, ktoś poważnie podchodzi do swojego e-biznesu i zajmuje się tym jako full time job to raczej zawsze ma w razie czego tzw. poduszkę finansową która pozwala mu na zachowanie płynności finansowej na wszelki wypadek na określony czas np. kilka miesięcy - wtedy coś takiego jak opisałeś wyżej nie wpływa specjalnie na jego biznes. Jeśli ktoś przysłowiowo żyje od 1 do 1 i przewala wszystkie zarobione pieniądze to czas najwyższy się zabezpieczyć ;) - zabrzmiało to trochę jak tania reklama prezerwatyw ale taka prawda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale o czym ja piszę? Przecież dokładnie o tym.

Google dało nam fajną lekcję przedsiębiorczości, jest duża kupa ale trzeba z tego wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość, np. nie traktować ich poważnie, a raczej DOSŁOWNIE.

Edytowane przez Piter77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dopiero dziś się dowiedziałem że można mieć na stronie 3 x banner + 3 x linki + 2 x wyszukiwarka. Ale jazda, zawsze ograniczałem całość do trzech :|

Ps. Wszelkie reklamy nie kontekstowe są lipa. Tylko reklama która sprawdza najpierw title i keywords na stronie i wyświetla reklamy powiązane jest zarabialna. Aaa jak do tego dodamy mieszankę sprawdzenia lokalizacji osoby wyświetlającej reklamę to mamy fajny mix.

Chętnię nawiążę współpracę nad takowym projektem, mam już schematy zarysowane i system działania.

POSZUKUJĘ OSÓB KTÓRE PODEJMĄ SIĘ ZE MNĄ BUDOWY SYSTEMU REKLAMOWEGO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani! Minęło tyle dni, że ci co mają 3 cyfrowe kwoty jak również ci co mają 4 cyfrowe wypłaty zaczęliby zgłaszać masowo wpływy.

4 osoby z którymi współpracuję dostały w poniedziałek kasę - kwoty od kilkuset zł do kilku tysięcy - mają konta złotówkowe.

2 osoby nadal czekają na kasę (kwoty kilkaset zł i niecałe 2 tys).....

Jak widać jest zatem różnie.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę by google wysyłało kasę ratami. Jeśli nie dostaliśmy kasy w terminie to najprawdopodobniej coś się zjebiło. Trzeba pisać do supportu i nie czekać na cud bo cudu nie będzie. Kasa była w poniedziałek w polsce, jeśli jej dostaliśmy w poniedziałek to znaczy że trafiła nie tam gdzie potrzeba. Pierdoły o tym że przelew EFT może iśc od 4-10 dni to tylko pierdoły - do eurowców doszła kasa, do części osób z PLN też. Sądząc po ilości osób wypowiadających się w wątku to problem dotyczy niewielkiej grupy osób. Kto dostał kasę nie wchodzi to tego wątku - nikt z nas do niego ie wchodzi jesli dostaje kasę w terminie. Uważam że trzeba pisać gdzie się da i tak czesto jak się da. Szybciej się tym ktoś zajmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również potwierdzam mBank - do dziś brak wpływu eh :)

A u mnie już od kilku dni. mBank, zwykłe konto, nie premium czy coś, w złotówkach.

rozumiem, że dostałeś wypłatę z konta złotówkowego tak ?

W takim razie znalazłeś się w gronie wybrańców - szczęśliwców :)

Z informacji jakie zebrałem wynika, że jeśli ktoś dostał przelewy z kont w PLN to były to raczej niewielkie wypłaty - więc jeśli możesz pochwal się ile cyfr miała Twoja ?

cztery cyfry, plus dwie po przecinku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh jutro telenoweli pod tytulem dojdzie przelew czy nie dojdzie ciąg dalszy;/ i zaczyna mnie to juz naprawde denerwowac... bo zaraz sie okaze ze byl blad w platnosciach i na przelew trzeba czekac do kolejnej wyplaty:p

Jakoś mnie tak dziwnie łamie w kościach, że własnie tak się to skończy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności