Skocz do zawartości

Muszę popłakać, że nie mam przelewu


matkro

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za. Ale ja mam lepszy pomysł.

Niech każdy, kto jest niezadowolony z działań Google, po prostu przestanie korzystać z AdSense i przeniesie się do konkurencji. Konkurencja się ucieszy, bo wyemituje więcej reklam. Google się nie ucieszy, bo straci kasę.

Ja też się ucieszę, bo będę miał wyższe stawki CPC licytowane przez reklamodawców. ;)

zajechało Goebbelsem strasznie :-/

Wracając do tematu, kto obstawia jutro PiP dla eurowców? :)

A kasa we wtorek na koncie :P

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz kolego jeszcze bądź uprzejmy wyjaśnić, co masz na myśli.

Oj kolego, zwykła propaganda. Nic osobistego.

Wolę jednak czytać jak doradzasz rzeczowo na znanym wszystkim wysokim poziomie.

Może dla tych mniej zorganizowanych w inteligencję, przedstawię ukryty przekaz myśli autora.

Niech każdy, kto jest niezadowolony z działań Google, po prostu przestanie korzystać z AdSense i przeniesie się do konkurencji.
= o ironio ciekawe gdzie się przeniesiecie, no ale droga wolna, możecie sprzedać powierzchnię "szkole hakerów" np.
Konkurencja się ucieszy, bo wyemituje więcej reklam. Google się nie ucieszy, bo straci kasę.
= a w 2012 będzie koniec świata, kupujcie konserwy
Ja też się ucieszę, bo będę miał wyższe stawki CPC licytowane przez reklamodawców.
= nie masz dokąd uciec a jak się nie obrócisz ###### z tyłu... (czyli GA najlepsze jest tadaaa!)

Daj się ludziom wyrwać z tej "matni" chociaż w umysłach :)

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że propaganda. :)

Osobiście przetestowałem chyba większość dostępnych na polskim rynku systemów reklamy kontekstowej, począwszy od AdSense, przez OnetKontekst, Adkontekst, SmartContext i chyba jeszcze jakieś inne. I z wymienionych tylko Adkontekst może się mierzyć z AdSense pod względem możliwości konfiguracji.

Pod względem liczby reklamodawców i stawek tylko AdSense się liczy. Muszę tu jednak zaznaczyć, że ostatnio porównywałem AdSense z Adkontekstem strasznie dawno temu i wszystko mogło się pozmieniać.

Strasznie boli mnie, że nie bardzo AdSense ma konkurencję. Wolałbym, żeby miało. Ale wszelkiego rodzaju strajki czy petycje mnie śmieszą. Nie przypuszczam, by miały sens. Naprawdę uważam, że lepiej będzie, gdy wszyscy masowo przejdziemy do konkurencji, z wymienionych wyżej powodów. Niestety, takie coś się raczej nie zdarzy, mnie na przykład na to nie stać. Z drugiej strony uważam, że AdSense to program uczciwy i uczciwie traktuje uczciwych wydawców. To też mnie wkurza zawsze, gdy ktoś rzuca się, że mu za nic zablokowali konto...

I tym kończę offtopic w tym wątku. Wracam do pisania przydatnych, merytorycznych odpowiedzi. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytałem bo już tu chlopaki sie licytowali ze w pon pip we wtorek kasa, a dzis wtorek i pipa jeszcze nie ma :D
]

Ja bym nawet napisał, że dziś wtorek i pipa z PiPa :-(

Coś to google opóźnia oj opóźnia...

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wypłat nie bedzie ... banany rozdają :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności