Skocz do zawartości

Kilka godzin na forum i dylemat


maks

Rekomendowane odpowiedzi

O ile pamiętam, Piotrze, jeszcze niedawno byłeś "zawiedziony" tym, że parę osób stąd wskoczyło do systemów opartych na TLB. Szkoda, czyżbyś i Ty popłynął z prądem gnojówki...?

Pozdrawiam, J.

No niestety. DP Linkor i Rotmistrz to bagno. Zasada jest prosta, mieć jak najwięcej badziewnych serwisow o niczym, z setkami nic nie mowiacych podstron, podlaczyc do systemow, a cala moc przekazac na inne strony.

Panowie, opanujcie się. Przez to z internetu sie robi jeden wielki smietnik.

Apeluje do graffa i webcentera o usuniecie mozliwosci promowania witryn kosztem innych, mniej istotnych stron.

linki ze stopki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety. DP Linkor i Rotmistrz to bagno. Zasada jest prosta, mieć jak najwięcej badziewnych serwisow o niczym, z setkami nic nie mowiacych podstron, podlaczyc do systemow, a cala moc przekazac na inne strony.

Hehe, nie przesadzaj. To nie systemy są bagnem, ale strony które doń przychodzą. Graff stara się jakiś poziom trzymać, choc i tak wielu serwisów ja bym do R. nie wpuścił. Webcenter z kolei ma dużo niżej próg 'porządności' serwisu, ale dzięki temu jest skuteczniejszy...

Bagno nie bagno - działa. Dopóki gołych dup nie zobaczę wśród linków - przeżyję, nic nie ma za darmo. Według mnie nie można inaczej wejść na numer jeden w tej chwili przy dość konkurencyjnym słowie.

Panowie, opanujcie się. Przez to z internetu sie robi jeden wielki smietnik.

Apeluje do graffa i webcentera o usuniecie mozliwosci promowania  witryn kosztem innych, mniej istotnych stron.

Ja też bym zaapelował, ale raczej o zerową tolerancję dla serwisów, które istnieją wyłącznie by móc mieć linki jakiegoś systemu w stopce...

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta, mieć jak najwięcej badziewnych serwisow o niczym

wiem że sam katalog webwweb jest o niczym ale co poradzę skoro jest katalogiem?

co masz na mysli?

nic strasznego

No niestety. DP Linkor i Rotmistrz to bagno.

Równie dobrze możesz napisać to samo o instalowanych masowo kopiach DMOZ, instalacji wyszukiwarek w swoich serwisach, kopiach webwweb czy webwwebNews, a takze o wszystkich Programach Partnerskich które bezpośrednio udostępniają swoje zasoby. Jakim cudem to wszystko ma zniknąć z netu?

Gwiazda tupnęła obcasem.

Do tej pory Ciebie uważałem za Gwiazdora Forum PiO. Dogryzłeś mi, mam nadzieję że Ci ulżyło.

mianować luty 'miesiącem bez systemów'

A z ciekawości czego dokładnie masz zamiar się pozbyć?

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek

lepiej bym tego nie ujął =D> =D> =D>

Narzędzia są po to żeby ich używać. Jak przestaną działąć to się je wyrzuca i kupuje nowe.

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianować luty 'miesiącem bez systemów'

A z ciekawości czego dokładnie masz zamiar się pozbyć?

Wszystkiego :).

Podsumowując krótko: z tych trzech systemów najwięcej na pewno skorzystałem z Coopa, potem Linkora, a na końcu Rotmistrza.

Wydaje mi się, że oryginalność Rotmistrza jest jednocześnie jego wadą, gdyż patrząc przez pryzmat mojej idei o liczeniu domeny jako polecającego a nie linka, systemy jak Linkor mogą dać więcej poleceń w ciągu jednej 'tury' wyświetlenia linku w Rotmistrzu... (znów, nie ma pewności czy jasno się wyrażem :P).

Dodatkowo - sądzę że z powodu braku potwierdzenia tezy iż 'trzymanie' linka dłużej na stronie ma lepszy efekt, RotMistrz marnuje swój potencjał.

Wracając do moich serwisów - chciałbym sprawdzić coś, co sądzę że sprawi, że moje serwisy sobie doskonale (lepiej nawet) poradzą bez pomocy z zewnątrz. A w sytuacji kiedy nie pozycjonuję nikogo obcego za pieniądze, mogę sobie pozwolić na 'systemowy odwyk'... :)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie linkor odpada. Oni chca, zebym na pierwszej stronie umiescil ich banner. Czy ludzie maja dobrze poukladane pod czaszka?

Taki system ma byc dodatkiem, a nie dominujaca trescia na stronie.

... baner? Linkor? Wtf? :>

Ale, jeśli o banerach mowa, Twój w stopce mnie również załamuje.

:)

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, chyba się nie obraziłeś?

Stwierdzenie "gwiazda tupnęła obcasem" było zawsze używane w stosunku do mnie przez mojego b. chłopaka, kiedy słyszał ode mnie wymówki w stylu "boli mnie głowa". I jakoś tak się przyjęło.

No, przepraszam Piter, już nie bocz się. :)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie linkor odpada. Oni chca, zebym na pierwszej stronie umiescil ich banner. Czy ludzie maja dobrze poukladane pod czaszka?

Taki system ma byc dodatkiem, a nie dominujaca trescia na stronie.

Linkor nie wymaga zadnego bannera ? Skad ten pomysl ??

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, dziękuję za dobre słowo - tym cenniejsze, że wypowiedziane w szczególnym kontekście "prądu gnojówki".

Na temat systemów ogólnie: traktować wyłącznie jako czynnik wspomagający pozycjonowanie i to raczej w krótszej niż w dłuższej perspektywie. W odniesieniu do RotMistrza: szykują się zmiany, które powinny spełnić postulat z mojego podpisu: "linki dla koneserów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności