Skocz do zawartości

Co zrobić z domena PR=6 ?


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum i właściwie dopiero zaczynam swoja przygodę z pozycjonowaniem.

Wczoraj praktycznie przez przypadek udało mi się zarejestrować domenę .pl posiadająca PR=6. Domena wcześniej należała do bardzo dużej firmy, trudno mi powiedzieć dlaczego nie opłacili jej na kolejny rok.

W związku z tym mam do Was pytanie - co zrobić pod tym adresem, tzn. jaką zawartość tam umieścić aby maksymalnie wykorzystać go?

Czy wgrać tam jakiś katalog qlweb, bazę opisów gg lub inny skrypt generujący dużą liczbę stron?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Za najciekawsze wskazówki - link po promocyjnej cenie :rotfl:

Przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sprawdź najpierw historie strony, potem sprawdź BL do tej domeny i oceń czy znikną czy mają szansę na dalsze utrzymanie , w zależności od tematyki jeżeli jest to możliwe staraj się ją utrzymać i dalej linkuj, potem możesz odsprzedać domene , jeżeli nie da się utrzymac tematyki ani zrobić czegoś podobnego to wolna droga ale raczej nie uderzałbym w tematyke katalogowo/dzwonkowo/jakąśtam.

Pamiętaj, że PR rzeczywisty czasami znacznie się różni od tego wyświetlanego w pasku czy też przez narzędzia sprawdzające także z czasem przejdzie Ci "onanizm pi erowy" :rotfl:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ten PR po najbliższym update
Wiem że będzie ciężko utrzymać ten PR, dlatego zastanawiam się nad odpaleniem katalogu stron z PR >4 (oczywiście wymagany link zwrotny).
w przypadku gdy ma dobry BL

Czy możecie podać link do jakiś narzędzi online sprawdzających jakość BL?

Przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek dział narzędzia naprzód marsz :rotfl:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym również odpuścił sobie odpalanie kolejnego qlweba czy innych generatorów wielkich serwisów. Będziesz miał przez chwilę serwis z główną stroną PR6, a pozostałe 20k PR0, chyba niewiele z tego wyniknie.

Proponuję prześledzić cache i zobaczyć jakie i ile podstron miał serwis i szybko odtworzyć w miarę możliwości poprzednią strukturę serwisu utrzymując tematykę, która była. Tym sposobem może się okazać, że chwalić się będziesz witrynką z x stronami PR4, PR2, etc.

No i oczywiście przyglądnąć się jak to się stało, że dostali taką notę i działać, aby tego nie tracić ...

--------------------------------------------

Foka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że łatwiej będzie coś ciekawego uzgodnić jeżeli podam adres tej domeny - https://www.infoscore.pl

Opłacało się wydać 40 zł na rejestrację domeny?

Jeżeli chodzi o odtworzenie struktury to raczej ciężko będzie :rotfl:

PS. W zamian za pomoc w rozsądnym zagospodarowaniu domeny mogę oddać kilka linków na stronie.

Przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziwna sprawa z ta firmą...

Google mało wie na ten temat, przykładowo https://www.twoja-firma.pl/wiadomosc/8393,i...-dluznikow.html

Pod numerem telefonu podanym na https://company.yellowpages.pl/Polska/mazow...7353/index.html również głucho.

Niby duża firma a zaginęła bez słuchu :)

Przekaż 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności