Skocz do zawartości

Katalogi a opisy


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum, ale jakoś nie mogłem do tego dotrzeć. Czy dodając do katalogów istotny jest opis? Znaczy chodzi mi o to, czy może on być wszędzie taki sam, czy muszę go zmieniać, bo do katalogów też się stosuje zasada duplicate content?

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Czy dodając do katalogów istotny jest opis? .... czy może on być wszędzie taki sam, ...... do katalogów też się stosuje zasada duplicate content?

Opis jest istotny...dobrze by było byś zmienił opis co jakąś liczbę wpisów....wszystko wpada w duplicate content, nie ma znaczenia jaki to skrypt.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo to bedzie w miare jedyny tekst na tej podstronie gdzie bedzie umieszczony twoj link wiec jako content ma znaczenie, a co do zmieniania, G lubi zroznicowanie i przydaloby sie co ktorys wpis zmienic troche opis ktory dajesz, tak jak reszte tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Czy dodając do katalogów istotny jest opis? .... czy może on być wszędzie taki sam, ...... do katalogów też się stosuje zasada duplicate content?

Opis jest istotny...dobrze by było byś zmienił opis co jakąś liczbę wpisów....wszystko wpada w duplicate content, nie ma znaczenia jaki to skrypt.

Masz na myśli że opis wpadnie w swego rodzaju duplicate content i co... nie będzie brany pod uwagę w danym katalogu??

Nie rozumiem co miałeś na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważniejsze jest zmienianie title :)

Opis no cóż nie można cały czas identycznego dawać :D

Ale z pewnością ma mniejsze znaczenie niż nazwa strony ;]

Nie title a anchortext. Zmieniaj takze opisy - na pewno nie zaszkodzi.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli że opis wpadnie w swego rodzaju duplicate content i co... nie będzie brany pod uwagę w danym katalogu??

Nie rozumiem co miałeś na myśli.

Wiele kat. różni się pomiędzy sobą tylko ulrem, jeśli do tego wpis będzie jedyny w podkategorii to jak najbardziej duplicate jest możliwy. Dochodzi jeszcze sprawa, procentowego, zawsze tego samego otoczenia anchora, najlepiej by było za każdym razem zmieniać opis ale to jest nierealne.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności