Skocz do zawartości

[Sprzedam] Lista 500 polskich for + 100 for zagranicznych | Aktualizacja styczeń 2023


king24

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania mam własnoręcznie wykonaną listę 500 polskich for/stron którą tworzyłem przez kilka lat a niedawno po raz kolejny dokładnie ją zaktualizowałem i uzupełniłem o takie parametry jak Moz Trust, Domain Rank, TrustFlow, CitationFlow, tematyka forum, status linku(dofollow/nofollow), widoczność linku(z logowaniem czy bez), gdzie jest możliwość umieszczenia linku (profil/sygnatura), wiek forum, typ(forum czy strona). Lista w pliku Excel więc można sobie sortować według wybranych kryteriów. Na liście znajdują się wyłącznie fora (w tym kilka stron) na domenach głównych bez subdomen typu fora.pl, phorum.pl itp..

 

Dodatkowo do listy 500 polskich for dorzucam GRATIS listę 100 zagranicznych for/stron do linkowania.

 

Aktualizacja listy for na dzień: 25 styczeń 2023 (lista aktualizowana co 3-4 miesiące)

Cena : 200 zł (możliwość wystawienia FVAT +23%)

 

Zakaz dalszego odsprzedawania i udostępniania listy publicznie bez zgody autora  .

 

Kontakt: 
  mail: Prywatna wiadomość lub grzegorz@dixo.pl

Lista wycinek.png

Rzadko kiedy robienie mniej niż ktoś inny, jest dobrą strategią. (Jimmy Spithill) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności