Skocz do zawartości

Domena xxx.pl a jej subdomena zzz.xxx.pl


toseo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czytałem forum ale nic ,,pewnego'' nie znalazłem ,

mam pytanie. Czy strona na subdomenie ma jakieś

gorsze właściwości niż na samej domenie ?

pzdr

PS bo chcę zrobić zaplecze ( z 7 stron ) na subdomenie jednej domeny.

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie wyobrażasz subdomenę na innym serwerze?

A to jakiś problem jest? Miałeś Ty kiedykolwiek hosting z możliwością zakładania subdomen?

mysle, ze to zalezy czy strona pozycjonowana bedzie na tej domenie, na ktorej beda subdomeny (czyli zaplacze) czy nie:)

Zagmatwana wypowiedź, ale jeżeli chodzi w niej o to, że:

Subdomena nie może być na tym samym serwerze co główna domena

to się zgadzam

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagmatwana wypowiedź, ale jeżeli chodzi w niej o to, że:

Subdomena nie może być na tym samym serwerze co główna domena

to się zgadzam

w sumie to raczej chodzilo mi o sama domene a nie o server. No bo moga byc rozne domeny na jednym serverze:> tylko jak google widzi zaplacze i pozycjonowana strona gdy jest z tego samego servera a jak z tej samej domeny? moze ktos z doswiadczonych sie wypowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak google widzi zaplacze i pozycjonowana strona gdy jest z tego samego servera a jak z tej samej domeny? moze ktos z doswiadczonych sie wypowie:)

Poczytaj sobie to forum... Wiele razy było mówione, że strony zaplecza powinny być na innych servach. Skoro to tylko zaplecze na pewno zadowoli Cię darmowy hosting więc ja nie widzę problemu

Z drugiej strony to do czego jest Ci to zaplecze potrzebne? Bo jeżeli do pozycjonowania to podtrzymuję swoje dotychczasowe zdanie, natomiast jeżeli chcesz tam postawić jakiś fajny serwis to stawiaj na tym samym serwerze.

Google będzie tak samo indeksowało Twoje strony czy to z domeny czy subdomeny.

Wejdź i nakarm głodne dziecko.

baner4.gif

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu :

mam stronke

ewedkarstwo.com , i chcę jakby zrobic jej zaplecze akwarystyka.ewedkarstwo.com , ale

chcę pozycjonować tą akwarystyke tak samo jak wedkarstwo , dodawac do katalogów

kupować linki itd. Poprostu tak jakby chce zrobić 2 stronkę , ale jako zaplecze czynne !!!:D

czaicie :)?

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaimy. W czym lezy problem?

Zostalo juz napisane, ze wazne jest rozne IP pomiedzy linkowanymi stronami.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przeciez logiczne, ze zaplecze trzeba pozycjonowac i dodawac do katalogow. Mozesz oczywiscie na tej subdomenie budowac drugi pelnoprawny serwis, chociaz zastanow sie, czy nie lepiej kupic nowej domenki - zawsze to krotszy adres !!! Zebys po roku nie pomyslal, ze sie napracowales, a jednak fajniej by bylo miec domenke akwarystyka.com, a nie taka dluga.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności