Skocz do zawartości

Walka z plagiatorami


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

A wczoraj moj brachol zadal mi calkiem madre pytanie: A skad wiadomo, kto byl pierwszy i kto pierwszy opublikowal dany artykul? Jak to udowodnic.

Niestety, sam nie wiem, gdyby mnie cos takiego spotkalo, ze ktos mi zakosi arta i pozniej w sadzie (ewentualnie) bedzie dowodzil, ze jego byl pierwszy i ze ja sie podszywam)...Jakies pliki z datami wrzucenia na serwer, czy jak? No jak to udowodnic?

przy takich sprawach zwykle wygrywa osoba która pierwsza wniosła pozew do sądu

jeśli chodzi o obrazek to ja bym zamienił na coś w stylu: tekst i obrazek skradziony z strona.pl

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...pytanie: A skad wiadomo, kto byl pierwszy i kto pierwszy opublikowal dany artykul? Jak to udowodnic

Niestety, sam nie wiem, gdyby mnie cos takiego spotkalo, ze ktos mi zakosi arta i pozniej w sadzie (ewentualnie) bedzie dowodzil, ze jego byl pierwszy ...

przy takich sprawach zwykle wygrywa osoba która pierwsza wniosła pozew do sądu

Chcesz powiedzieć, że ktoś ściągnie sobie 10 tys tekstów z onetu a później ich poda do sądu i ciach teksty jego + odszkodowanie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że ktoś ściągnie sobie 10 tys tekstów z onetu a później ich poda do sądu i ciach teksty jego + odszkodowanie ? :)
przy takich sprawach zwykle wygrywa osoba która pierwsza wniosła pozew do sądu

nie pamiętam gdzie to przeczytałem, w jakimś artykule na stronie typu gazeta.pl, wiadomosci.o2.pl itp.

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam problem z kopiowaniem tekstów z mojej strony, która była chroniona przez BOWI. Nie zrobili nic tylko napisali na forum jak reagować. Wcale nie musiałam dodawać mojej strony do stron chronionych, bo nic mi to nie dało. Lepiej próbować to samemu załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności