Skocz do zawartości

linki do katalogów ze strony głownej


kamilson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko czy linki do katalogów stron w liczbie az 15 znajdujacych sie na mojej stronie głownej portalu i na każdej podstronie moze mi zaszkodzic w kwestii mniejszej punktacji strony i jej obnizenia w wyszukiwaniach np: w google? - (takie ustawienia bo strona stoi na joomla i nie wiem czy wogole sie da aby wystepowaly tylko na danej podstronie, wkleilem kody buttonów katalogów do pliku index.php skorki strony.)

dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - ma to wplyw. Zbuduj osobna podstrone i tam umieszczaj linki.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie linków zwrotnych do katalogów na stronie głównej jest niekorzystne. Dajemy link na stronie głównej w zamian za nic nie znaczący link w katalogu na którejs tam stronie, trzeba pomyslec czy to sie kalkuluje. Zrób podstrone z linkami do katalogów podlinkuj z głównej tą podstrone i wszyscy będą zadowoleni.

edit: @GEGE mnie ubiegł ;)

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności