Skocz do zawartości

Elastyczność Wordpress'a


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zlecenie na napisanie systemu blogopodobnego z fajerwerkami zastanawiam się czy nie użyć jako podstawy wordpress'a - właśnie zabieram się do testowania i czytania dokumentacji - a nie mam o nim jeszcze zielonego pojęcia. Czy ktoś kto już z nim walczył mógłby napisać kilka słów o swoich spostrzerzeniach. Chodzi mi przede wszystkim o elestyczność i możliwość zmian.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wordpress-mu jak dla mnie jest do bani - polonizacja tego shitu to było ponad moje siły ;)

mały serwis (jak na razie kilkanaście branażowych blogów) postawiłem na tym https://lifetype.net/ - jak dla mnie jest lepszy bo ma obsługę wielu domen i całą lokalizacje w jednym pliku a nie w kilkunastu tak jak ma to wp-mu, jedyne co to od poziomu usera miejscami trochę nieintuicyjny i sie pokemony czasami gubią :(

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało wydajne, słabo zoptymalizowane, dramatyczne szablony, pomieszanie z poplątaniem, trochę więcej ruchu i serwer kwiczy o czym przekonało się parę osób z tego forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu koszmarny? Mi tam dobrze się pracuje.

Jeżeli korzysta się ze standardowego WP to ok, ale jak dochodzą kolejne moduły to robi się sieczka.

... zgodziła byś sie ze mną choć raz ;>

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni sobie jakoś radzą

Oj pewnie że można się pobawić, tylko pytanie czy warto, potrzebowałem takiego skryptu jako dodatek do głównego serwisu i stwierdziłem że się wp-mu nie nadaję - jakkolwiek większa aktualizacja to pewnie z pół dnia roboty albo i więcej jeśli by to jakoś solidniej zmodyfikować, postawiłem to livetype na najmniejszym planie w home.pl i nie mam żadnych z tym problemów

Gdybym miał takie udostępnianie blogów traktować jako podstawową działalność to najprędzej bym zainwestował w którąś z komercyjnych platform, z tego co pamiętam to za 300 $ można kupić już całkiem solidne

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności