Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
5il3nt, na cal.pl powinien śmigać :)

Powinno czy bedzie ?:)O tym hostingu przeczytalem wlasnie na tym tam forum seoadder.info i chce to przetestowac....zobaczymy.Na webhost.pl cos niezbyt smiga.

uzywam cal.pl juz bedzie prawie rok czasu i dziala bez wiekszych problemow :(

PS. w Adderze ile optymalnie jest ustawic dodanych na dzien katalogow? 20-50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam na dzien 300 katalogow., drugie konto 500,l zobaczymy jak szyko zlapie filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 na nazwie nie śmiga - muszę przenieść chyba na home - dodaje dziennie 1/3 tego co powinien, lub wrócić do wersji 3

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno czy bedzie ?
Będzie, będzie ;) Sory, że tak późno piszę ale wcześniej tego Twojego posta nie zauważyłem.
4 na nazwie nie śmiga - muszę przenieść chyba na home - dodaje dziennie 1/3 tego co powinien, lub wrócić do wersji 3

Wątpię żeby przeniesienie pomogło, z tego co wiem to dużo osób narzeka na to samo co Ty (ja również). Kombinuje z Cronem, mieszam w opcjach itp. i jest co raz lepiej ale to nie to co wcześniej. A jakby na home.pl A4 działał już normalnie to daj znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nazwie BRAK cronu, jest ale tylko na najbardzej specyficznych kontach, mam konto actywe za 600 zł - crona brak. Dziennie ręcznie klikać też sie nie da, no bo nie da sie kliknąc raz, trzeba wlasnie cron.

Natomiast na bardzo tanich serwerkach z allegro z cpanelem - cron jest i działa - bez zażutów.

Co prawda te moje 300-500 katalogów raczej zmnejsze do 100 dziennie, no bo czUje,

że niedługo wywalą mnie z tych serwerów za obciązenie.

No ale, poniewasz mam ich kilka - no to porozżucam moje 100 stron na adderów

na 10 serwerach i będzie git. Cron tylko ma czasami dośc dziwną scieżke. Na przykład na foxnet - nie opanowałem. Typowy command GET https://adres/adder/automat.php > /dev/null - nie działa, zła sciezka.

5il3nt - adder łatwo wyrabia sie z dodaniem 50 adresów do 500 katalogów, ale serwer moze sie nie wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności