Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

Motto-strefa i adder

nie zachwalajcie tak aż tych systemów bo czymże może być pozycjonowanie samymi linkami z qlwebów? Pozycjonowanie w minutkę dziennie? Niech ader będzie nawet super hiper Bruce Lee i karete miszcz i niech dodaje linki do właściwych kategorii i do wszystkich qlwebów to i tak pozycjonowanie samymi qlwebami możesz robić wyłącznie dla fraz właśnie takich jak ,,wizualizacje” a efekt zapewne nie będzie długotrwały.

Nie jestem przeciwnikiem dodawarek, ale niech one wspierają pozycjonowanie. Jeśli mam strone dobrze olinkowaną to nie będę się bał się zaistnieć w paru śmietnikach i skorzystać z Addlera. Ale to tylko w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
nie da sie skonfigurowac addera w 2 min ;) , tzn mozna ale wtedy nie ma mowy o skutecznosci, warto jest posiedziec 20 min i dokladnie przejrzec nazwy kategorii

tak trzeba posiedzieć min 15 min i postarać się a potem już ponad 10 mc bedzei sam katalogował.

Adder dodaje do kategorii tylko takich jakie mu się wskaże.

Jeśli dodawanie do katalogów nie ma sensu to powiedzcie czemu to robicie ;)? Przypominam że Adder działa tak jak człowiek dodający ręcznie.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że Adder działa tak jak człowiek dodający ręcznie.

Raczej jak niepełnosprawne dziecko z dysleksją, które przed chwilą odebrało neostradę.

ps. Ponawiam uprzejmą prośbę: naprawdę z kilkuset/kilku tysięcy użytkowników nie ma żadnego odważnego, który poda jakąś stronę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli ktokolwiek uważa, że system Adder 3 niespełnia swoich wymagań - niedodaje do katalogów - jest w błędzie.

Jeśli ktoś uważa, że Adder 3 wypozycjonuje strone na top5 na 15 milonów stron - jest w błedzie.

Adder 3 dodaje do katalogów tak jak każdy to ręcznie kiedyś robił.

Samo katalogowanie nie wystarczy, należy dobrze przygotować stronę - kod HTML

Czy ktoś jest jeszcze kto dodaje ręcznie do katalogów? Jeśli tak to prosze przedstawić czym się różni dodawanie automatem a dodawanie ręczne. (Nie ma to znaczenia, wpisy są takie same.)

pozdrawiam

Enterso

Wojciech Kłodziński

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu: Wiesz, jeśli czytam wciąż komentarze o 60 - 90%-owej skuteczności Addera, odwzorowaniu ludzkich zachowań, katalogowaniu wyłącznie zaplecza, itp. to sobie myślę, że jedną stronę z przynajmniej 10%-ową skutecznością, bylejaki niemoderowany qlweb w subdomenie, chciałabym jednak zobaczyć. Przecież wszyscy powtarzają, że to tylko 15 minut konfiguracji, więc w czym problem?

Adder2400: Uważam, że skuteczność dobrze skonfigurowanego addera jest na poziomie 1 - 2%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jeśli czytam wciąż komentarze o 60 - 90%-owej skuteczności Addera, odwzorowaniu ludzkich zachowań, katalogowaniu wyłącznie zaplecza, itp. to sobie myślę, że jedną stronę z przynajmniej 10%-ową skutecznością, bylejaki niemoderowany qlweb w subdomenie, chciałabym jednak zobaczyć. Przecież wszyscy powtarzają, że to tylko 15 minut konfiguracji, więc w czym problem?

Mogę dodać w 15 min stronę do systemu, dodać ją następnie do 5000 katalogów NARAZ. Ale czy to ma sens ? wpisy pojawią się i zaindexują po dłuższym czasie, min 2 tyg. Strona może podskoczyć a po tygodniu dostanie Filtr na Google. Nie o to chodzi przecież. Należy regularnie dodawać po np. 12 linków na dzień i obserwować efekty po dłużsym czasie.

"forum opel" forum.opel24.com

Nie dostałem odpowiedzi : Czy Wy też katalogujecie ręcznie? Czym się według Was różni to od autmatu ?

Moim zdaniem dla każdego pozycjonera / posiadacza WWW Adder to przydatne narzędzie, które pozwala na zaoszczędzenie czasu i przyspieszenie indeksacji.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś pisze że Adder ma skuteczność mniej niż 50% to oznacza, że jednak nie przeczytał instrukcji obsługi :)

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek uważa, że system Adder 3 niespełnia swoich wymagań - niedodaje do katalogów - jest w błędzie.

Mi wystarczyło jak sprawdziłem sobie z jakiej bazy danych katalogów korzysta Adder. I doszedłem do wniosku ze marnuje sie z 90% transferu jaki generuje ten skrypt.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczyło jak sprawdziłem sobie z jakiej bazy danych katalogów korzysta Adder

Gdzie takowa była udostępniona?

Lista jaką załączam to 7600 adresów

Na allegro wystawiam jako 7000 aby uwzględnic te które przestały działać.

Obecnie w Adderze 3 można zarządzać listą katalogów - W ciągu 2 tyg (po wydaniu A4) będzie funkcja sprawdzania aktualnej listy.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"forum opel" forum.opel24.com

Nie no, proszę, nie rozbawiaj mnie już. Podałeś przykład poprzedniej strony, który ma kilkanaście wpisów z qlwebów, większość w złych kategoriach, katalogowane od kwietnia - lipca 2006. Gratulacje. Teraz dajesz ten i pierwszy qlweb jaki napotkałam:

Wpis znajduje się w :

- kategorii Budownictwo i podkategorii Budowa domów

- kategorii Firmy wg branż i podkategorii Projektory

- kategorii Internet i podkategorii Fora dyskusyjne

- kategorii Internet i podkategorii Inne

- kategorii Internet i podkategorii Motoryzacja

- kategorii Motoryzacja i podkategorii Opel

- kategorii Zakupy on-line i podkategorii Telewizory plazmowe sony

- kategorii Zakupy on-line i podkategorii Testy

- kategorii Technika i podkategorii Rejestratory temperetury

- kategorii Inne i podkategorii Edukacja

- kategorii Internet i podkategorii Forum dyskusyjne

- kategorii Motoryzacja i podkategorii Motoryzacja

- kategorii Internet i podkategorii Samochody

- kategorii Inne i podkategorii Samochody

- kategorii Internet i podkategorii Opel

- kategorii Inne i podkategorii Motoryzacja

- kategorii Inne i podkategorii Inne

- kategorii Inne i podkategorii Internet

- kategorii Internet i podkategorii Internet

- kategorii Internet i podkategorii Hobby

- kategorii Inne i podkategorii Biznes

- kategorii Internet i podkategorii Biznes

- kategorii Motoryzacja i podkategorii Inne

- kategorii Inne i podkategorii Opel

- kategorii Inne i podkategorii Astra

- kategorii Inne i podkategorii Tigra

- kategorii Inne i podkategorii Signum

- kategorii Inne i podkategorii Corsa

- kategorii Inne i podkategorii Vectra

- kategorii Inne i podkategorii Omega

- kategorii Inne i podkategorii Forum

- kategorii Inne i podkategorii Kadet

- kategorii Inne i podkategorii Auto

- kategorii Internet i podkategorii Astra

- kategorii Internet i podkategorii Tigra

- kategorii Internet i podkategorii Vectra

- kategorii Internet i podkategorii Corsa

- kategorii Internet i podkategorii Signum

- kategorii Internet i podkategorii Omega

- kategorii Internet i podkategorii Forum

- kategorii Internet i podkategorii Kadet

- kategorii Internet i podkategorii Auto

- kategorii Motoryzacja i podkategorii Astra

- kategorii Motoryzacja i podkategorii Corsa

- kategorii Motoryzacja i podkategorii Auto

- kategorii Inne i podkategorii Hobby

- kategorii Inne i podkategorii Forum dyskusyjne

- kategorii Internet i podkategorii Forum opel

- kategorii Inne i podkategorii Fora dyskusyjne

- kategorii Internet i podkategorii Okp

- kategorii Inne i podkategorii Forum opel

- kategorii Inne i podkategorii Opel24

- kategorii Inne i podkategorii Forum motorzacyjne

- kategorii Inne i podkategorii Okp

- kategorii Inne i podkategorii Atra

- kategorii Inne i podkategorii Muvano

- kategorii Inne i podkategorii Opel forum

- kategorii Inne i podkategorii Forum opel24

Bez żartów... Do spamowania są lepsze zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Opel był katalogowany jeszcze za czasów Addera 2 :)

U mnie po 5 miesiącach minimum 1/5 katalogów jest 'martwa'.

Tak , zgadza się , stąd możliwość edycji listy i prace nad modułem aktualizującym na bieżąco.

P.S. Nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Czy katalogujecie i czym sie różni to od automatu?

pozdrawiam

Enterso

Wojciech Kłodziński

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Czy katalogujecie i czym sie różni to od automatu?

Pozycjonujemy 2 frazy "Adder2400" i "sbvc". Dodajemy je do podkategorii o tych samych nazwach. W adderze będzie to losowo dobierane (raz wpis będzie w z tutułem "Adder2400" w kategorii "Adder2400", innym razem z tytułem "Adder2400" w kategori "sbvc"), a ja chce ten sam tytuł do tej samej kategorii. Ręcznie da się taki efekt otrzymać, a z tego co się orientuję w adderze nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności