Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszczie coś konkretnego.

Czyli chodzi o przypisanie danej nazwie podkategorii do użytego tytułu? Można to robić na dwie konfiguracje i już mamy gotowe. :] Wszystko sie da...

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gdzie takowa była udostępniona?

:)

Mam własny skrypt o wiele wiele starszy niz Adder. I oczywiście potrzebuje do niego coraz to nowszych adresów katalogów qlweb. Ale gdy przejrzałem tą baze katalogów, to zrezygnowałem z "zarażenia" nią mojego skryptu.

Lista jaką załączam to 7600 adresów
I właśnie ta liczba drastycznie obniża skuteczność addera. Bo to jest tylko liczba nieadekwatna do rzeczywistego stanu działajacych katalogów i mozliwości dodania wpisu jakie na dzień dzisiejszy posiada ten skrypt.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niedowiarków :

pot1.jpg

pot2.jpg

pot3.jpg

To jest część screenów, łącznie emaili typu dodano stronę : mam około 4000 tys z parunastu stron które kataloguje,

Wiem, że zaraz napiszecie że to nie dowód i wogle pewnie niektórzy zarzucą fotomontaż, ale proszę sobie sprawdzić?

A co do 2 minut, porobiłem sobie szablonowe configi na strony które pozycjonuje i jak dodaje adderem podstrony to bior gotowy config podmieniam tylko adres strony i zaznaczam opcje zapisz jako nową konfigurację. Stąd 2 minutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie chcieli więcej screenów do dajcie znać porobie :) Ale myślę ze jest to optymalna wartość by pokazać wszystkim niedowiarkom.

P.S.

Edytka przede wszystkim dużo szczęścia i radości z okazji dnia kobiet Ci życzę, ale teraz taka moja uwaga, z tego co mi się wydaje to oferowałaś na allegro usługi katalogowania za pomocą Adder, nie jestem pewien musiałbym przejrzeć aukcje, ale skoro oferowałaś a jednocześnie uważasz, że adder jest urządzeniem nie spełniającym podstawowych wymagań to czemu sprzedawałaś ludziom coś co uważasz za bubel ? nie uważasz, że to nie fair ?

Jeśli natomiast nie oferowałaś to przepraszam widocznie, posiadam jakieś złe informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]ale teraz taka moja uwaga, z tego co mi się wydaje to oferowałaś na allegro usługi katalogowania za pomocą Adder, nie jestem pewien musiałbym przejrzeć aukcje, ale skoro oferowałaś a jednocześnie uważasz, że adder jest urządzeniem nie spełniającym podstawowych wymagań to czemu sprzedawałaś ludziom coś co uważasz za bubel ? nie uważasz, że to nie fair ?

Jeśli natomiast nie oferowałaś to przepraszam widocznie, posiadam jakieś złe informacje

Oferowałam raz jeden aukcje z adderem charytatywnie, nigdy czysto komercyjnie. W opisie aukcji dałam info o przesadzonych opiniach dot. skuteczności. Nie oferuję już tego bo:

1. Ludzie wolą być okłamywani o 7500szt. katalogów w bazie i 80%-owej skuteczności

2. Adder jest beznadziejny nawet na zaplecze

3. Nie wykorzystuję już skryptu nawet dla siebie.

żeby była jasność: nie mam nic przeciwko zabawkom wspomagającym pozycjonowanie i katalogowanie, ale nie lubię bajek, które wprowadzają w błąd. i, o ile dobrze pamiętam, to Twoje spamy motoryzacyjne były wszędzie i z radością usuwałam je ze swoich katalogów, tak jak przypuszczam robiła to większość moderatorów.

A teraz pozwól, że policzę ile Ci zostało z tej skuteczności, to wymaga czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko

Bardzo proszę licz :) tą skuteczność :) ja o nią się nie boje. Co do moich spamów, możesz usuwać naprawde jeśli Ci to sprawi przyjemność ? Ja nie mam nic przeciwko temu.

1. Ludzie wolą być okłamywani o 7500szt. katalogów w bazie i 80%-owej skuteczności

Ja mam baze 2300 katalogow więc nie wiem o jakich 7500 mówisz :)

2. Adder jest beznadziejny nawet na zaplecze

Ile ludzi pozycjonuje strony tyle różnych opinii na ten temat jest, jesteś na nie i tyle, ja uważam że jest on bardzo dobry. Jak już mówiłem żyjemy za czasów demokracji i każdy wyraża własną opinie.

3. Nie wykorzystuję już skryptu nawet dla siebie.

To zrzeknij się go skoro jest Ci niepotrzebny ?

P.S.

Nie chce dalej polemizować, bo jest Dzień Kobiet, radosny i pełny uśmiechu dzień po co mamy tutaj drzeć koty. Psuć sobie humorki :) także proponuje zawiesić broń bo zawsze będzie zwolennicy i przeciwnycy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdz zanim po raz kolejny zadasz to samo, idiotyczne pytanie.

Noi poco zaraz te nie miłe epitety ? Pamietaj Lesiu, staraj się wypowiadać tak aby ta druga osoba do której piszesz, mówisz nie usłyszała czy nie wyczytała od Ciebie nieprzyjemnych słów pod jej kierunkiem.

A rzucanie jakimis dość nieprzyjemnymi słowami nic Ci nie da ? A niepotrzebnie tylko podgrzewa atmosfere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adder2004, juz uzyskales odpowiedz od Edyty. Znajdz zanim po raz kolejny zadasz to samo, idiotyczne pytanie.

W tym wątku 3 stronnym nie ma ani jednej odpowiedzi na moje pytanie (sensownej). Jeśli ktoś uważa inaczej prosze o cytat.

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lecimy:

Pierwszy adres ze screena, którym się chwaliłeś: www.tlumacz.edu.pl

Google - Wyniki 1 - 10 spośród około 60 dla zapytania www.tlumacz.edu.pl. Jakoś nie imponuje.

1 qlweb: Podkategoria Disc lock

2 qlweb: kategoria Sklepy on-line podkategoria Aparaty cyfrowe i sprzet foto / Kategoria Usługi Podkategoria Haccp, ISO 9001 / Kategoria Turystyka Podkategoria Kaszuby / Kategoria Nauka i Technologia Podkategoria Pisanie prac / Kategoria Zakupy ON-LINE Podkategoria Statywy / Kategoria Hobby Podkategoria Telewizja

3 qlweb: zaindeksowany poprawnie, jeden wpis.

4 qlweb: Kategoria Internet Podkategoria katalogi qlweb / Kategoria Zdrowie i uroda Podkategoria Kolagen naturalny / Kategoria Biznes i ekonomia Podkategoria / Kategoria Budownictwo Podkategoria agencje nieruchomości / Kategoria Budownictwo Podkategoria regiony / Kategoria Budownictwo Podkategoria miasta / Kategoria Usługi Podkategoria firmy / Kategoria Usługi Podkategoria ekonomia / Kategoria Usługi Podkategoria biznes / Kategoria Usługi Podkategoria Usługi

5 qlweb: Biznes, ekonomia Podkategoria Leki / Kategoria Firmy - branże Podkategoria Disc lock

6 qlweb: Kategoria Firmy wg branż Podkategoria Gastronomia / Kategoria Biznes, ekonomia Podkategoria Kredyt mieszkaniowy / Kategoria Edukacja, Nauka Podkategoria taniec / Kategoria Edukacja, Nauka Podkategoria PROJEKTOWANIE STRON FLASH / Kategoria Dom i wnętrze Podkategoria Ozdoby drewniane

7 qlweb: Kategoria Edukacja, nauka Podkategoria E-learning / Kategoria Internet Podkategoria Darmowa Muzyka / Kategoria Dom i wnętrze Podkategoria video

8 qlweb: kategorii Biznes i podkategorii Biznes / kategorii Biznes i podkategorii ekonomia / kategorii Biznes i podkategorii firmy / kategorii Biznes i podkategorii Nauka / kategorii Biznes i podkategorii usługi

9 qlweb: Kategoria Katalogi Podkategoria Katalog www / Kategoria e-marketing Podkategoria Pompy przemyslowe / Kategoria e-marketing Podkategoria Tlumaczenia przysiegle / Kategoria Sensacja Podkategoria akcesoria / Kategoria Komputery Podkategoria galerie foto / Kategoria Komputery Podkategoria fotki / Kategoria Turystyka Podkategoria noclegi nad morzem

10 qlweb: kategoria Firmy Podkategoria Usługi / Kategoria Firmy Podkategoria biznes / Kategoria Biznes Podkategoria Biznes / Kategoria Biznes Podkategoria Nauka / Kategoria Biznes Podkategoria Usługi / Kategoria Biznes Podkategoria ekonomia / Kategoria Biznes Podkategoria firmy

11 qlweb: Kategoria Usługi & Zakupy Podkategoria Porcelana i Szkło / Kategoria Internet & Komputery Podkategoria sms / Kategoria Hobby & Kultura Podkategoria Teledyski

12 qlweb: Kategoria Usługi Podkategoria firmy / Kategoria Usługi Podkategoria ekonomia / Kategoria Usługi Podkategoria biznes / Kategoria Usługi Podkategoria usługi / Kategoria Usługi Podkategoria Nauka

1 wpis z pożądanym anchorem: TĹ�umacz PrzysiÄ�gĹ�y jÄ�zyka angielskiego

2300 katalogów w bazie, 12 zaindeksowanych, co za skuteczność. No i jaka precyzja.

Anchor: Tłumacz Przysięgły języka angielskiego

Biorąc pod uwagę obecność strony w katalogu google, wp, gazecie.pl oraz 57,200 wyników na anchor 2-ga pozycja jakoś nie oszałamia.

W MSN i Yahoo więcej linków, bo mnóstwo kopii Dmoza.

I Ty śmiesz pytać czym się różni katalogowanie ręczne od adderem?

Chcesz się jeszcze czymś pochwalić czy mam robić dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności