Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze uznajmy że temat z adderem jest zakończony. Czy jest zatem jakaś dobra alteratywa dla katalogowania recznego?

Można napisać własne, lub komuś zlecić coś dokładniejszego (i to pewnie za cenę 2/3 licencji addera), ale wątpię czy i to będzie porównywalne do dodawania ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
pewnie za cenę 2/3 licencji addera
Chyba się zagalopowałeś, polemika i argumenty - to lubię w dyskusji, ale bez przesady. Wszystko można spierdo**ć, katalogowanie ręczne też. Ja robie własny test z Adderem, więc swoje wiem. Jeżeli Adder nie zrobi nic ponadto to co mu się ustawiło, to większość błędów wynika z błędnej konfiguracji - to proste jak drut. Natomiast szanse na zaindeksowanie porządnego wpisu w Qlwebie nie zależą od tego jak jest zrobiony - ręcznie, czy automatem.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kataloguję recznie moim zdaniem katalogowanie jest lepsze 100% trafności w kategoriach i podkategoriach i co za tym idzie kilku krotnie wiekszy procent zakceptowanych wpisów i nei lubie czyścic w swoim katalogu wpisów wiadomo jak juz ktos wejdzie to doda do odpowiedniej kategoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogole to bedzie w koncu nowa wersja? Starej większość zna możliwości, ale o premierze nowej cos ucichlo. Swego czasu dostalem info, ze na początku stycznia miala wyjsc ,a tymczasem mamy juz dzień kobiet :)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolki, to co napisałeś to żaden argument, bo nie da sie zweryfikować. Każdy ma jakieś swoje doświadczenie, jak złe to trzeba sprawdzić dlaczego. Adder to automat, ale programowalny, więc może tu tkwi Twój problem. A może w kiepskiej indeksacji qlwebów przez google, na co ręczne dodawanie nie pomoże.

A na pytanie jakie katalogowanie, ręczne, czy automatem, odpowiem: jedno i drugie, tylko z głową.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy, że katalogi to nie tylko qlweby, jest jeszcze parę innych systemów, a ci którym udało się stworzyć faktycznie mocny katalog często korzystają z własnej twórczości skryptowej. Przy dodawaniu ręcznym listę katalogów można dobrać dużo sensowaniej, ale pochłania to więcej czasu a czasem i płatnego smsa.

Z automatów warto korzystać, ale przede wszystkim do zaplecza używając ich jednak tylko jako jednego ze sposobów pozycjonowania

Ilość katalogów (te 7000) zredukowałbym przynajmniej do 30%, ale do tych które faktycznie coś sobą reprezentują

Dla Edyty z okazji Dnia Kobiet zrobię test z jakąś nową domenką i spróbuję samych katalogów z automatu, o obiektywnych (nie mam prowizji od addera) wynikach testu będę informował na bieżąco

--------------------------------------------

Foka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko - Ameryki nie odkryłaś mógłbym pokazać Ci screen przykładowej mojej stronki, ale zaraz oskrażysz mnie o beszczelny spam. Kategorie które wymieniłaś były i są wprowadzone do addera celem uzyskania jak najwiecej wpisów i BL.

Co do Addera, zawsze muszą znaleźć się osoby chcące zepsuć jego dobrą opinie, są one zazwykle zwiazane z konkurencją która nie sięga nawet to pięt Addera.

Ktoś tu napisał, że za 200-300 zł zrobi mi system podoby do Addera - dam 2x tyle jeśli ktoś zrobi mi coś na wzór addera i jeszcze da licencje z pełnymi prawami autorskimi. Czekam na chętnych ( GG 7302362 )

Każdy ma swój pomysł na użycie Addera czy a nie używanie Addera ale jak czytam niektóre wypowiedzi to zastanawia mnie fakt co tutaj niektórzy robią. Szczególnie Pozdrawiam pana z logiem SamoPis - troche szacunku do ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze uznajmy że temat z adderem jest zakończony. Czy jest zatem jakaś dobra alteratywa dla katalogowania recznego?

Można napisać własne, lub komuś zlecić coś dokładniejszego (i to pewnie za cenę 2/3 licencji addera), ale wątpię czy i to będzie porównywalne do dodawania ręcznego.

Oczywiście i kupić mieszkanie we wrocławiu za 15 000 zł ...

Adder nie jest dobrze napisany, sporo bagów w kodzie ... trochę bałaganu .. Ale i tak jego poziom jest 2 razy wyższy od więskzości domorosłych skrypcików. Nawet tak niedokłady jako systaem w sam w sobie jest wart na pewno 2-3 000 zł.

Jestem Pewien że nie znajdzie się ktokolwiek, kto za 1000 zł czy 1500 zł napisze coś lepszego i sprawniejszego. Więc nie Gadaj głupot. Jest bradzo mało ludzi piszących na przyzwoitym poziomie. Ale to trzeba znać życie i rynek a nie fantazjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrtn to samo napisałem, wnioskując jednak po tej propozycji napisania za 2/3 programu na wzór adder, zaryzykuje stwierdzić, że osoby tak piszące nie mają zielonego pojęcia o programowaniu, mało tego podejrzewam ze na html znają się tak jak R.G. na pozycjonowaniu ktoś kto myśli, że adder to system napisany w pare godzin czy nawet minut bo na tyle oceniam wyszacowany koszt 2/3 licencji addera to żyje w głebokiej niewiedzy.

Kiedyś moja polonistka mówiła, że jak już mamy mówić jakąś głupote, bądź coś zupełnie bezsensownego aby tylko zwrócić na siebie uwagę, to lepiej wogle nic nie mówmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję swoją dokumentację Addera - Adder dodaje do katalogów do wybranych kategori i tylko do nich (wiem co jest w kodzie źródłowym bo sam pisałem).

Aktualizację bazy katalogów można dokonywaćza pomocą wbudowanego systemu, który wyszukuje linki na Google, Spisach katalogów lub w treści wklejonej. Następnie rozpoznaje, które z nich to QlWeby.

Skuteczność uważam za standard - 80%. z 7000 katalogów mamy 5600. Czy ktoś doda po kilka wpisów do 5600 katalogów kosztem 15 minut? (Przypominam że Adderem można katalogować dziesiątki stron jednocześnie)

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności