Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

Edytko - Ameryki nie odkryłaś mógłbym pokazać Ci screen przykładowej mojej stronki, ale zaraz oskrażysz mnie o beszczelny spam. Kategorie które wymieniłaś były i są wprowadzone do addera celem uzyskania jak najwiecej wpisów i BL.
Nie jestem Edytką, mam w nicku Edytka czy Edyta? Bardzo grzecznie Cię prosiłam o to, ale Ty wolałeś chełpić się jakimiś potwierdzeniami na e-mail. Rozłożyłam pierwszą stronę, sprawdziłam drugą, z rozpędu zanalizowałam też efekty na pozostałych podanych przez Ciebie - w Twoim interesie jest bym nie publikowała wyników :) Nie oskarżam Cię o nic, czego nie mogłabym udowodnić. Trzeba było po prostu zamknąć mi jadaczkę jakąś profesjonalnie katalogowaną Adderem stroną.
Co do Addera, zawsze muszą znaleźć się osoby chcące zepsuć jego dobrą opinie, są one zazwykle zwiazane z konkurencją która nie sięga nawet to pięt Addera.

Zawsze jak ktoś usłyszy, bardziej lub mniej, merytoryczne zarzuty do swojej pracy węszy spisek konkurencji. Nie ja założyłam temat o skuteczności Addera, zadałam tylko konkretne pytanie. Swego czasu pisałam nawet, że Adder jest dobrym programem, podoba mi się staranność wykonania interfejsu, kilka rzeczy w panelu, itp. Ale nie podobają mi się bzdury o "naturalnym odwzorowaniu pracy człowieka", ilości katalogów w bazie, skuteczności. Do tego doszło z czasem kilka niepokojących rzeczy, które stawiają pożyteczność Addera pod znakiem zapytania, ale o tym nie pisałam w ocenie.

Podtrzymuję swoją dokumentację Addera - Adder dodaje do katalogów do wybranych kategori i tylko do nich (wiem co jest w kodzie źródłowym bo sam pisałem).
Może i prawda. Ale z podkategorii robi sieczkę dodając gdzie popadnie.
Aktualizację bazy katalogów można dokonywaćza pomocą wbudowanego systemu, który wyszukuje linki na Google, Spisach katalogów lub w treści wklejonej. Następnie rozpoznaje, które z nich to QlWeby.

I bardzo ładnie to robi. Raczej: tylko to bardzo ładnie robi.

Skuteczność uważam za standard - 80%. z 7000 katalogów mamy 5600.

A Ty wciąż sobie żartujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
adder skoro ten Twój program jest taki super to powinien się super sprzedawać. Wiec nie rozumiem dlaczego raz na 2 tygodnie zaśmiecasz dział ogłoszeń swoimi kopiowanymi postami?

w obronie addera - a czy jakiś nawet najlepszy produkt sprzeda się bez reklamy i promocji? Dlaczego handlowcy zarabiają lepiej od programistów? Co z tego że stworzyłeś super program skoro nikt o nim (lub niewielu wie). Inna sprawa, że cała ta dyskusja zaczyna być biciem piany, bo rola qlwebów jak wiemy znacząco się zmniejsza.

--------------------------------------------

Foka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te raporty ktore przedstawia adder to są konkretne podstrony w katalogu w ktorych znajduje sie opis dodanego wpisu?

Czy to są tylko proby wyslania danych metodą POST do katalogu, ktorych dokonuje adder? I na podstawie tych danych określa się skuteczność tego skryptu?

Jezeli to drugie to jest jeszcze daleka droga do osiągniecia skutecznego wpisu. Jest jeszcze kilka przeszkód, ktore stosują właściciele zadbanych katalogów.

- tokeny (tylko pierwsze wersje były śmiesznie proste do złamania)

- inne nazwy zmiennych w formularzu

- dodatkowe zmienne w formularzu

- inna nazwa pliku, ktory przyjmuje dane z formularza

- inny adres z "www" lub bez "www" (wszystko działa z wyjątkiem strony z formularzem)

- filtry na słowa (tego to już automat nie ominie)

- przekierowania na inne domeny

- i jeszcze wiele autorskich zabezpieczeń

To moze być też odpowiedź czym rożni się dodawanie reczne od automatu.

I ponawiam pytanie: Co dokładnie przedstawia raport addera?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek@ oj chyba jednach nie wiesz co mowisz, czesto ogladam sobie ile ludiz to kupuje i jak na tak stosunkowo drogi skrypt to sa to niemale cyfry, jesli dobrze widzialem w aukcji to ponad 300 kopii to to policz sobie tak srednio po 300 zl bo na poczatku byl sprzedawany po mniejszej cenie niz teraz, praawie 100 koła na tym adder zarobil wiec jednak chyba sie jakos sprzedaje ten produkt :pytajnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność uważam za standard - 80%. z 7000 katalogów mamy 5600.

A Ty wciąż sobie żartujesz...

Może i lekko przesadzone, ale uważam, że da się uzyskać bardzo wysoki procent skuteczności przy dobrej konfiguracji (około 40-50%, a przy popularnej tematyce nawet 60%). Oprócz tego co się dzieje w programie należy przejrzeć kilkanaście qlwebów i sprawdzić kategorie, podkategorie, do których chcemy dodać wpis.

Ja niestety dobrze konfigurować nauczyłem się po kilku miesiącach...

adek@ oj chyba jednach nie wiesz co mowisz, czesto ogladam sobie ile ludiz to kupuje i jak na tak stosunkowo drogi skrypt to sa to niemale cyfry, jesli dobrze widzialem w aukcji to ponad 300 kopii to to policz sobie tak srednio po 300 zl bo na poczatku byl sprzedawany po mniejszej cenie niz teraz, praawie 100 koła na tym adder zarobil wiec jednak chyba sie jakos sprzedaje ten produkt smile.gif

Racja, skrypt się bardzo dobrze sprzedaje i dziwie się, że niektórzy jeszcze go nie posiadają. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze kilka przeszkód, ktore stosują właściciele zadbanych katalogów.

- tokeny (tylko pierwsze wersje były śmiesznie proste do złamania)

- inne nazwy zmiennych w formularzu

- dodatkowe zmienne w formularzu

- inna nazwa pliku, ktory przyjmuje dane z formularza

- inny adres z "www" lub bez "www" (wszystko działa z wyjątkiem strony z formularzem)

- filtry na słowa (tego to już automat nie ominie)

- przekierowania na inne domeny

- i jeszcze wiele autorskich zabezpieczeń

To moze być też odpowiedź czym rożni się dodawanie reczne od automatu.

I ponawiam pytanie: Co dokładnie przedstawia raport addera?

Witam

Rzeczywiście niekóre zabezpieczenia przytrzymują Addera 3, lecz po to zostanie wydana czwarta wersja Addera, aby zwiększyć skuteczność.

Zamiana adresy z bez www. Zmiana domeny. Zmiana nazw plików z action formularza.

Co do filtru na słowa to ręcznie chyba też nikt nie potrafi tego ominąć.

Lista QlWebów będzie odświeżona i skuteczność 80% będzie wtedy widoczna.

Czy warto dodawać do katalogów QlWeb? To pytanie zostawiam - każdy ma inną opinie. W A4 będzie filtr na PageRank - można dodawać do katlaogów np. z min PR3. Według mnie Adder zwiększa znacząco ilość odwiedzin dziennie GoogleBota itp.

Zapraszam do zakupu przed wydaniem A4 w promocyjnej cenie : www.seoadder.info

pozdrawiam

Wojciech Kłodziński

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i lekko przesadzone, ale uważam...

Bez obrazy, ale mnie nie interesuje co ktoś uważa, szukam dowodu. Masz taki?

Jeden, jedyny, malusieńki, całkowicie niepozorny, pie... dowodzik na skuteczność wyższą niż 10%

Według mnie Adder zwiększa znacząco ilość odwiedzin dziennie GoogleBota itp.

Dowód. Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

jak chesz dowodu to prztestuj system jak nie to zostaw go w spokoju, takie moje zdanie

Testowałam wzdłuż i w poprzek.

Jeśli kupiłeś sobie buty, w których, jak reklamuje sprzedawca, będziesz mógł biegać 200km/h, ale się wypie... na zakręcie przy 40-tu, to Twoja sprawa. Ale czy jeśli obok Ciebie stanie ten sam sprzedawca i będzie zachwalał, że teraz są jeszcze szybsze i mniej zawodne to kupisz drugą parę? Ty pewnie tak...

[edyta] I już kończę "udział" w tym temacie. Czekałam na jakiś dowód, czekałam, broda mi urosła...

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak ktoś usłyszy, bardziej lub mniej, merytoryczne zarzuty do swojej pracy węszy spisek konkurencji.

Hmm tym zdaniem sama siebie dyskryminujesz, Adder nie jest moją pracą, więc nie rozumiem zarzutu. Wnioskuje jednak, że jeśli mnie cytujesz to kierujesz odpowiedź cytatu w moją stronę. To pragne Ci Edyto wyjaśnić, że z Addera tylko korzystam jako użytkownik, mało tego jako zadowolony użytkownik. A na przyszłość, jeśli cytujesz fragment tekstu a zwracasz się nie do twórcy cytowanego tekstu tylko do osób trzecich to warto napisać nowego odbiorce twojej wypowiedzi.

Swego czasu pisałam nawet, że Adder jest dobrym programem

Od dawna mówiło się, że Kobieta zmienną jest , no cóż tego już nie zmienimy.

Do tego doszło z czasem kilka niepokojących rzeczy, które stawiają pożyteczność Addera pod znakiem zapytania.

Proszę o konkrety a nie rzucanie słów na wiatr, do których niewiadomo jak się odnieść. Oczekujesz dowodów a sama piszesz jakoś tak bezprzekonania, jakbyś coś wiedziała ale nie chciała powiedzieć, albo bała się powiedzięć ? Rozumiem, że szukasz dowodów i jak znajdziesz to napiszesz oco konkretnie chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałam wzdłuż i w poprzek.

Jeśli kupiłeś sobie buty, w których, jak reklamuje sprzedawca, będziesz mógł biegać 200km/h, ale się wypie... na zakręcie przy 40-tu, to Twoja sprawa. Ale czy jeśli obok Ciebie stanie ten sam sprzedawca i będzie zachwalał, że teraz są jeszcze szybsze i mniej zawodne to kupisz drugą parę? Ty pewnie tak...

No to jak wyjaśnisz sprawę tak licznie zadowolonych kupujących ? Hmm pewnie bedziesz chciała dowód, no dobra niech Ci będzie, zapraszam na allegro i poczytaj komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam czy jest tu jakiś moderator? Prosiłem o sugestie który automat do katalogowania wybrać a topic przerodził sie w prawdziwą wojne na poglądy :( . Proszę o odpowiedź na moje pytanie zamieszczone w pierwszym poście tego dłuuuugiego tematu. :D

PS. Dało by się jakoś wątki na temat addera przeniesc do innego tematu?

Wymienię się linkiem tekstowym
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak wyjaśnisz sprawę tak licznie zadowolonych kupujących ? Hmm pewnie bedziesz chciała dowód, no dobra niech Ci będzie, zapraszam na allegro i poczytaj komentarze.

Raczej nie tak

Ale co mi tu pokazujesz czyjeś komentarze ? Zobacz kometarze osób, które kupiły skrypt ADDER a nie pokazujesz nie wiadomo co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności