Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za mżonka z tymi 7000 katalogów?

Poświęciłem sporo czasu na odfiltrowanie bazy danych Addera z g.. bo inaczej tego nazwać nie można. Zostało 2800-3000 katalogów, które działają i da się do nich dodać wpis. Reszta jest do wycięcia.

W tej chwili jestem zadowolony z tego narzędzia, bo nie można cudów oczekiwać po automacie, ale 3 dni po zakupie klnąłem autora od najgorszych. Po odspamowaniu bazy, kilku próbachi testach (bo help jest żaden), jakoś to tam w miarę pozytywnie chodzi. Za 400zł cudów nie ma.

Pytania w stylu czym się różni katalogowanie automatyczne od ręcznego, w postach autora skryptu świadczą źle tylko o nim. Sprawa jest prosta i Adder dobrze o tym wiesz jaka jest różnica, a wmawianie nieznającym tematu, że jej nie ma, jest moim zdaniem nierzetelnością.

Ucząc się języków obcych zaopatruj się w odpowiednie podręczniki. Księgarnia lingwistyczna zaprasza do zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może i lekko przesadzone, ale uważam...

Bez obrazy, ale mnie nie interesuje co ktoś uważa, szukam dowodu. Masz taki?

Jeden, jedyny, malusieńki, całkowicie niepozorny, pie... dowodzik na skuteczność wyższą niż 10%

Nikomu nic nie chcę udowadniać, bo nie zależy mi. Dzielę się tylko tym co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania w stylu czym się różni katalogowanie automatyczne od ręcznego, w postach autora skryptu świadczą źle tylko o nim. Sprawa jest prosta i Adder dobrze o tym wiesz jaka jest różnica, a wmawianie nieznającym tematu, że jej nie ma, jest moim zdaniem nierzetelnością.

Pytałem jaka jest różnica między ręcznym a automatycznym katalogowaniem.

+ Dobór kategorii jest wprost określony więc nie ma dodawania do katlaogów na ślepo.

+ Lista katalogów będzie większa z wydaniem Adder-a 4 (skuteczniejsze omijanie zabezpieczeń)

+ Wysyłanie formularzy jest odzwierciedleniem użytkownika (stosuje przedstawianie się jako przeglądarka IE).

Polecam Addera www.seoadder.info jako najdłużej istniejącego katalogera, który będzie w ciągu 2 tygodniu jeszcze dodatkowo udoskonalony.

Jeśli ktoś nie jest za automatem, który zakładam że ma 80% skuteczności i doda do większości katalogów identycznie tak jak to robi się ręcznie, to dosłownie współczuje poświęconej pracy na ręczne dodawanie. Inni korzystają z automatu i mają czas dla siebie , na prac nad kolejnymi projektami dającymi zyski. Zaczełem prace nad Adderem po 2 tyg ręcznego dodawania. Pisałem go w pierwszej wersji ponad miesiąc uważając że jest to inwestycja. Dla Was jest to kwota 299,99zł obecnie przy najnowszej wersji. Jeśli ktoś ceni siebie i swój czas myśle, że powinien skorzystać.

Posiadam także Dodawarke QForce, którą przejełem. Dostępna na allegro za 30zł. Lecz jeśli kogoś jednak stać na A3 to polecam ze względu na dużą różnicę w funkcjonalności.

(Wystawiam Fakturę VAT , jeśli ktoś potrzebuj koszty zrobić w firmie w celu odpisania podatku)

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moja rada jest taka: wybrać z tej całej masy 200-300 wartościowych katalogów

(bo więcej nie ma, reszta to suplementale i moderowane-zapomniane)

i w ciągu miesiąca dodać do nich swoją stronę ręcznie - wyjdzie spokojnie po 10 dziennie,

bez przemęczania się. Rezultat będzie zadowalający, a koszt znikomy (10 minut dziennie/strona?).

Przetestowałem wszystkie popularne systemy dodawarek, oraz dodawanie ręczne.

Wnioski:

Dodawanie ręczne, do bazy katalogów jadąc od highest-PR wg spisu Mara - około 300 katalogów -

zauważalne rezultaty, wrzucenie strony na TOP2 na hasło dające 500unique dziennie;

Dodawanie automatem nr1 - wzrost site, zero wzrostu w serpach;

Dodawanie automatem nr2 - jak powyżej, w raporcie co najmniej 50% oznaczone jako odrzucone (token, inne)

Dodawanie automatem nr3 - zero efektu;

Reszte automatów (te z allegro po 30zł) pomijam, bo to jakaś żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten qforce to jest dopiero pomyłka, okropnie się z tym 'pracuje'.

a mozesz cos bardzie opisac ten system ?

choc po cenie nie spodziewam sie rewelacji

Każdy katalog obsługuje w popupie, po serii kilkudziesięciu masz młynek w Windowsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jedno w obronie Addera - miałem sobie napisać taki system sam, ale stwierdziłem,

że mi się nie opłaca - w jeden dzień nie da rady, a dłuższy czas już przewyższa koszt zakupu.

Chyba, żeby od ręki stworzyć lepszy, wydajniejszy system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy dobrej konfiguracji wyrabiam nawet wiecej niz 80 procent wpisow. Inna sprawa ze duza czesc z tych wpisow jest g. warta, bo tyle samo warte jest czesc katalogow.. Polecam zrobienie sobie statystyk na przykladzie np. 1000 qlwebow (ja robie na 2000, ale przy 1000 wychodzi bardzo podobnie). Troche sie tworzy ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko jedno w obronie Addera - miałem sobie napisać taki system sam, ale stwierdziłem,

że mi się nie opłaca - w jeden dzień nie da rady, a dłuższy czas już przewyższa koszt zakupu.

Chyba, żeby od ręki stworzyć lepszy, wydajniejszy system.

:huh:

Ty myslales ze da sie takie cos w jeden dzien napisac ? :unsure: powodzenia ba droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty myslales ze da sie takie cos w jeden dzien napisac ? :unsure: powodzenia ba droge

Tak, da się. Jestem programistą od 5 lat, jakbyś wątpił.

[edit] Nie licząc testów, oczywiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, da się. Jestem programistą od 5 lat, jakbyś wątpił.

Rozpracowanie samego tokena mogło by zająć Ci kilka dni.

W przypadku takiej dodawarki pisanie samego kodu nie jest takie pracochłonne co wyszukanie i ominięcie wszystkich zabezpieczen aby skuteczność tego skryptu była zadowalająca.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności