Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To może policytujmy się, znajomy moich znajomych napisałby takie coś w ciagu studenckiej godziny hehe da ktoś lepiej ?

A tak na serio mówiąć to, że katalogi są z 0 PR i gó**o warte to już nie jest winą addera, on ma za zadanie dodawać i to czyni.

Co do daty wydania to co się tak niecierpliwicie, lepiej by autor popracował miesiąc dłużej ale zrobił system, który nas zadowoli, niż puścił tydzień temu addera 4.0 z małymi różnicami do Adder 3.0 i kasując za to kasę a dodatkowo zapowiedać już, że będzie 5.0

Panowie troszkę spokoju cierpliwości napewno na dobre nam to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscid @ co z tego ze jestes programista od 5 lat :unsure:

w jeden dzien takiego czegos nie napiszesz, jakby sie dalo to takich adderow by bylo masa bo jak widzisz da sie na tym niezle zarobic, i nie przechwalaj sie moze jak szybko to zrobisz bo tu nie chodzi o szybkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może policytujmy się, znajomy moich znajomych napisałby takie coś w ciagu studenckiej godziny hehe da ktoś lepiej ?

Nie. Najmniejszy czas, jaki daje na napisanie czegoś zbliżonego to jeden dzień.

W tym:

zebranie struktury baz qlwebów: 1 godzina (z dośwadczenia)

opracowanie struktury dodawania: 2 godziny,

algorytmy wg testu nr 2: godzina,

testy - 20 godzin.

Tu nam się dzień zamyka.

Jak chcesz, to dawaj. Napiszę Ci addera w 24 godziny, po stawce programisty. Tzn. od 1500 zł.

Za taką stawkę miałem pisać program jednemu z adminów tego forum. Zrezygnował. Może za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może policytujmy się, znajomy moich znajomych napisałby takie coś w ciagu studenckiej godziny hehe da ktoś lepiej ?

Nie. Najmniejszy czas, jaki daje na napisanie czegoś zbliżonego to jeden dzień.

W tym:

zebranie struktury baz qlwebów: 1 godzina (z dośwadczenia)

opracowanie struktury dodawania: 2 godziny,

algorytmy wg testu nr 2: godzina,

testy - 20 godzin.

Tu nam się dzień zamyka.

Jak chcesz, to dawaj. Napiszę Ci addera w 24 godziny, po stawce programisty. Tzn. od 1500 zł.

Za taką stawkę miałem pisać program jednemu z adminów tego forum. Zrezygnował. Może za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz 1500 zł jak moge w firmie Enterso kupic za 1/5 ceny z fakturą vat :unsure: fakt, że inny typ licencji, ale jestem pewien, że nie zbudujesz nawet za 2500 nic zbliżonego, bo jakby to tak łatwo było, już dawno siedziałbyś i pisał aby na tym zarobić. :huh: i to troszkę więcej.

Piszesz 2 posty pod rząd ostatnio tez walneles 3 posty pod rząd ? nie umiesz w jednym napisać ? Czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała dyskusja przypomina mi trochę rozmowę kilku myśliwych nad upolowaną zwierzyną o sposobach polowania

"Czy lepiej go zadźgać nożem (dodawanie ręczne), czy walnąć napalmem (spamiarki czy jak tam zwał addery)"

A w międzyczasie zwierzyna zaczęła się rozkładać i śmierdzieć.

ocsid słusznie zauważył, że zostało ok 300 katalogów które cokolwiek dają.

Polując więc z nożem - jest szansa, że może na coś jeszcze trafimy (ale coraz mniejsza bo i zwierzyny mało).

Waląc z addera - nawet ścierwa nie dorwiemy.

Prawdopodobnie zostanie z 200 katalogów (tych najsprytniejszych, pewnie i płatnych) a reszta już obecnie jest echem w internecie.

Nie wierzycie że tak będzie ? Pamiętacie szał na kopie Dmozów sprzed 2 lat ?

Podsumowując.

Po co mam wydawać na F16 z napalmem jak nie mam do czego strzelać ?

Acha - i tak cokolwiek będzie na tym forum pisane, to ludzie jeszcze z rok będą jak lemmingi stawiać po 5 qlwebów dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz 1500 zł jak moge w firmie Enterso kupic za 1/5 ceny z fakturą vat :unsure: fakt, że inny typ licencji, ale jestem pewien, że nie zbudujesz nawet za 2500 nic zbliżonego, bo jakby to tak łatwo było, już dawno siedziałbyś i pisał aby na tym zarobić. :huh: i to troszkę więcej.

To może poczujesz, co to znaczy mieć coś swojego, a co znaczy kupować w owczym pędzie. I nie porównuj programu na zamówienie, z programem na licencję na sprzedaż, bo to oznacza Twoją kompletną niewiedzę...

A co do zarabiania, to jak na razie są poważniejsze dyscypliny niż SEO... setki razy poważniejsze. Wojciech się dorobił na dziesiątkach wannabe SEO, nie na poważnych ludziach. Dasz wiarę, że 99% nabywców Addera korzysta

z 10% jego możliwości? Zgadnij dlaczego?

Piszesz 2 posty pod rząd ostatnio tez walneles 3 posty pod rząd ? nie umiesz w jednym napisać ? Czy co ?

Jop. Nie umiem. Ty umiesz, szefie.

[edit] trosze źle pocytowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie automatem nr1 - wzrost site, zero wzrostu w serpach;

Dodawanie automatem nr2 - jak powyżej, w raporcie co najmniej 50% oznaczone jako odrzucone (token, inne)

Dodawanie automatem nr3 - zero efektu;

Reszte automatów (te z allegro po 30zł) pomijam, bo to jakaś żenada.

Czemu nie podasz konkretow ?

Jaki to automat nr1,nr2 i nr3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żarujesz - akurat ten Qlwebowy jest na 20 minut :unsure:
Masz na myśli tą pierwszą wersję z przed kilku lat? ktora nie była jeszcze zachaszowana :huh:

Nie miałem na myśli czas poswięcony na pisanie własciwego kodu gdy już wiadomo jak to ma działać, tylko czas poświęcony na znalezienie sposobu na złamanie tego zabezpieczenia. Czasem to są dziesiątki krotkich skryptów, ktore lecą w końcu do "kosza"

ocsid

Gdybym traktował Twoje posty powaznie to by sie założył o tyle samo ze nie zrobił byś tego skryptu nawet w 5 dni (a nie w 5 godz jak napisałeś). Myslisz że cały ten skrypt ma się składać z kilku linijek kodu wysyłających tylko dane metodą POST ?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żarujesz - akurat ten Qlwebowy jest na 20 minut :unsure:
Masz na myśli tą pierwszą wersję z przed kilku lat? ktora nie była jeszcze zachaszowana :huh:

Nie miałem na myśli czas poswięcony na pisanie własciwego kodu gdy już wiadomo jak to ma działać, tylko czas poświęcony na znalezienie sposobu na złamanie tego zabezpieczenia. Czasem to są dziesiątki krotkich skryptów, ktore lecą w końcu do "kosza"

Yyyy! Pobierasz nowego qlweba, wchodzisz w odpowiedni plik i masz podaną zasadę dzialania. @mrtn miał rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rzeczywiście napisać system nawiagacji , struktuę bazi itp można napisać szybko w kilka dni. Ale gdy przychodzi do testów najdrobniejsze szczegóły przekraczają czas kilku dni. Więc dla zaoszczędzenia czasu proponuję Addera 3 .

Już niedługo pojawi się Adder 4, który jeszcze skuteczniej będzie omijał zabezpieczenia, a możliwość filtru według PageRank pozwoli Wam na wybór gdzie dodajecie :(

pozdrawiam

Wojciech Kłodziński

Enterso

P.S. Programuje od 9 lat

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy! Pobierasz nowego qlweba, wchodzisz w odpowiedni plik i masz podaną zasadę dzialania. @mrtn miał rację.

Nie dokonca w najnowszej wersji jest już nieco lepiej :(. Ale miałem na mysłi akurat te tokeny które przechodzi adder3 - to naprawdę banalne ;).

Natomiast dopracowywanie piedułek w każdym programie trwa. I ocSid pewnie w jeden dzień nie dalby rady zrobić samych "kolorków" i opisów - ale to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście napisać system nawiagacji , struktuę bazi itp można napisać szybko w kilka dni. Ale gdy przychodzi do testów najdrobniejsze szczegóły przekraczają czas kilku dni.
Z tym mógłbym się zgodzić. Dodatkowo trzeba w jakiś sposób uważać na zabezpieczenia w 'masowej' sprzedaży.
Już niedługo pojawi się Adder 4, który jeszcze skuteczniej będzie omijał zabezpieczenia, a możliwość filtru według PageRank pozwoli Wam na wybór gdzie dodajecie

Już kilka razy o nim wspomniałeś. Mógłbyś określić termin pojawienia się go?

P.S. Programuje od 9 lat

W językach do tworzenia stron internetowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności