Skocz do zawartości

Addery, dodawarki etc.


Mastiff

Rekomendowane odpowiedzi

nowy Adder będzie obsługiwał jakies nowe skrypty czy tylko qlweby sorki ale mi sie nie chce czytać całego wątku

bylo by milo jakby obslugiwal cos jeszcze, nie wierze ze tak trudno wymyslic jak dodac automatycznie strone przez skrypt do innego katalogu :)

chociaz moze jest sprawa taka ze qlweby to 90% rynku i wg niektorych nie oplaca sie dodawac do innych bo te 10% to w sumie zbedne...

... bledne podejscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Obecna ilość katalogów to 7 tysięcy. Dodając 7-13 linków na dzień mamy 23 miesiące dodawania. Podczas procesu katalogowania powstaje wiele nowych katalogów, z tego powodu nie zaniżam tych 7 tys bo niektóre to tz "śmietniki".

czyli półtora roku dodawania , Adder 3 tyle jeszcze nie ma, więc spokojnie można oczekiwać na wyczerpanie zapasów, wtenczas pojawi się obsługa innych typów (jesli będzie to potrzebne)

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam Addera. Nauczyłam się w końcu konfigurować i muszę napisać, że jest niezwykle skuteczny. Praktycznie wszystko robi za pozycjonera precyzyjnie i bezbłędnie.

Kobieta zmienną jest. Wreście Edytko widzę, że dostrzegłaś pozytywne aspekty programu. Szkoda, że mamy w sobie cechę, że pochopnie oceniamy cudzą pracę, ale duzy plus za przyznanie się :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeśli ktokolwiek ma problem z konfiguracją aby uzyskać odpowiednio dobrą skutecznośc prosze o kontakt.

W A4 obiecuje - będzie jeszcze większa. (Myśle że jeszcze koło 7 dni potrwają prace)

pozdrawiam

Enterso

Wojciech Kłodziński

logo-orange.png
Nowa platforma usług SEO. Zarabianie na pozycjonowaniu w Multi Level Marketing !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jeśli ktokolwiek ma problem z konfiguracją aby uzyskać odpowiednio dobrą skutecznośc prosze o kontakt.

W A4 obiecuje - będzie jeszcze większa. (Myśle że jeszcze koło 7 dni potrwają prace)

pozdrawiam

Enterso

Wojciech Kłodziński

Hehe a ja czekam już z niecierpliwością :);) A tak na serio mając porównanie przejścia z 2 na 3 gdzie była widzialna kolosalna różnica w skuteczności, wyglądzie i nie tylko, teraz bez chwili namysłu przechodzę na Adder 4 także masz mnie jako 1 klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności